Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kell-e azon csodálkoznom hogy...

Kell-e azon csodálkoznom hogy a párommal (férfi) 12 éve vagyunk együtt de még nem vett el feleségül illetve nincs gyermekünk vagy ez természetes manapság?

Figyelt kérdés

2014. máj. 5. 20:07
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, az elején le kell tisztázni ki mit vár a kapcsolattól és annak megfelelően belevágni, vagy akár időközben is feljöhet ha változnának egyik fél igényei. Ha mindkettőtöknek megfelel, akkor teljesen normális. Nem mindenki akar házasságot meg gyereket.
2014. máj. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
77%
Kifele élés, egóhízlalás. Mi lenne jobb, ha elvenne? Találja ki, hogy el kellene vennie? Eldicsekedhetnéla barátnőknek vele? Kérdezte itt valaki, hogy vele már beszéltél-e vele. Legszívesebben beszüntetném az ilyen semmi kérdéseket, de akkor megdöglene az oldal. Az viszont már, ha beszéltetek róla és úgy veted fel, az teljesen más tészta, akkor nagyon szívesen a segítség.
2014. máj. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
79%
Mivel a házasság nem kötelező, egy férfitól sem lehet elvárni, hogy elvegyen bárkit is, mert az úgy illik.
2014. máj. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Természetes? Igen, valakinek biztos az. Nekünk nem lenne. Nektek az?

Ezt a pároddal kell megbeszélned.

Mi 8 éve vagyunk együtt, 2 éve házasok és van egy gyermekünk. Mi mindent megbeszélünk együtt. Ezért tudom hogy az én pàrom nem tudna gyerek nélkül élni, ahogyan én sem.

2014. máj. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
93%

12 év alatt egyszer sem került szóba, hogy ki mit vár a másiktól, milyen terveitek vannak közös életetekkel?


Ez baj.

2014. máj. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
96%

A kérdésedből nem azt veszem ki, hogy te elégedett vagy ezzel. Ha mégis így van, nincs értelme a kérdésnek, hisz a 12 év alatt nyilván volt alkalmatok megtárgyalni, mit akartok egymástól. Ha a házasság és a gyerek nem volt tervben sosem, akkor minden a legnagyobb rendben van, igaz?

Ha viszont úgy vagy, mint egy negyvenhez közeledő kolléganőm, aki 11 éve hiába várja, hogy a párja elvegye őt, és a gyerektémára is csak mostanság mondta a 40-es éveiben járó férfiember, hogy "talán", akkor sz*rban vagy. Viszont nem 12 év után kéne elgondolkodni, hogy jó-e ez így!

2014. máj. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
61%
Exszemmel 8 évig éltünk együtt. A házasság csak az elején került néha szóba. Ő hisztizett gyerekért, én hallani sem akartam róla. Aztán jött a jelenlegim. Mikor összejöttünk, nős volt, de már külön éltek. Kb 1 év múlva kimondták a válását, napra pontosan 1 év múlva esküdtünk. Baba, ha jön várjuk. Szóval lehet, neked is el kéne gondolkodnod a cserén...
2014. máj. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Nem csak attol fugg hany eve vagytok egyutt, hanem attol is hany evesek vagytok most.


Ha pl 16 eves korod ota, akkor meg belefer, ha viszont mar elmultal harminc, akkor elegge itt lett volna mar az ideje.

2014. máj. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
46%

Attol fugg mire ertekeled magad.

Ha neked az elettars osszedobjuk a szennyest ha nem megy mehetsz a fenebe pozicio eleg aakkor igen termeszetes.

De az a no akinek van onbecsulese az ennel kicsit tobbet er

annak kezeert kuzd a ferfi es megtisztelesnek erzi hogy igent mond.

2014. máj. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
91%
Az ,hogy nem vett el ...csak egy dolog . Nekem is 12 év után kérte meg a párom a kezem .Gyermekünk már van ,3 éve voltunk együtt mikor megszületett . Viszont az már furcsább , hogy nem beszéltek meg olyen alapvető dolgot ,mint a gyermek vállalás .
2014. máj. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!