Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Menstruáció alatt együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Brigee 0210 kérdése:

Menstruáció alatt együtt voltam a párommal, természetes ha utána kimsrad 1 hónapo a menszesz? (a vizsgálatok negativok)

Figyelt kérdés
A párommal Jan 5.-én voltunk utoljåra 1üt.... Az követõ härom nap lett volna a beägyazodás.majd 17 .-ên voltam a dokihoz ott akkor csinåltak ultrahangot vízsgälat szerint negatívnak véĺték majd h biztos legyen mondtãk h menjek vixa 20.ãn akkor alabor kimutatta h negativ.Majd most vixamentem 3.-án s mondta az orvos hogy vagy a menszesz vagy korai terhesêg.De masnap reggel csinaltam tesztet az is negativ lett... ..És a menszeszem dec. 23-28 -ig tartott de az alatt az idö alatt együtt woltam a párommal... Természetes igy hogy kimaradt a múlthónapban a menszeszem?

#Menszesz13
2014. febr. 9. 09:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha rendszertelen,akkor természetes.Vagy csak most lett rendszertelen a stressztől és egyebektől.

Ha januárban egész hónapban szexeltél kb, akkor akár most is lehet beágyazódásod.

2014. febr. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Január 5.-én woltam utoljára a párommal,és azóta woltaw 2szer ultrahang,1szer labor vizsgálaton ami negativ lett,ráadásul csináltam múlthéten terheségi tesztet és azis negativ lett.Csak azt nem értem hogy mért nem jöttmeg a menszeszem...

Igaz-e miatt nagyon sokat stresszelek és most meg 3. napja megwagyok fázva.

2014. febr. 10. 05:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!