Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Holnap elmegy az 5 éves fiam...

Holnap elmegy az 5 éves fiam pár napra a nagyihoz. Még sose töltöttünk külön több napot. Mi a fenét fogok csinálni?

Figyelt kérdés
Már most elveszettnek érzem magam.
2009. dec. 26. 18:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
Írásod alapján azt gondolnám, hogy te nem azért aggódsz, mert távol lesz a gyerek, hanem azért, hogy te mit fogsz csinálni ezalatt. Szerintem egy 5 éves gyerek már nem olyan kicsi, hogy pár napot ne tölthetne egy olyan személlyel, akiben megbízol. Ne légy önző, el kell engedni magad mellől. Sosem értettem, hogy ez miért ilyen problémás egyeseknél, pedig nekem is van gyerekem és nem babysitter neveli...
2009. dec. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Ennyire nem függhetsz egy 5 éves gyerektől.. mi lesz később? Nem engeded majd sehova, mert akkor mi lesz veled??
2009. dec. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Kialszod magad, a pároddal elmentek étterembe, szexeltek egymással a konyhában, elmentek moziba, stb stb....


Hidd el tetszeni fog! ;-)

2009. dec. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Való igaz. A gyerek nagyon jó helyen lesz.Imádja a nagyiját. Nekem viszont minden napom körülötte forgott. 5 évente 1x engedtessék meg,hogy magamra is gondoljak.
2009. dec. 26. 18:38
 5/17 anonim ***** válasza:
70%

ne rinyálj már.

én is voltam ennyi idősen egész hónapokat a nagyiméknál, és imádtam velük lenni.

anyukám dolgozott, tanult, hétvégenként találkoztunk. nekem szinte fel sem tűnt, annyira lefoglaltak az élmények :)

anyum is túlélte, nem a világ végére mentem...

2009. dec. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Épp ez az, gondolj magadra :) Csinálj egy welness napot ;)
2009. dec. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
+l kimaradt :)
2009. dec. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
olvass, filmezz, pihenj, hívd át a barátaidat most nem kell 8kor csendben lenni,hogy aludni tudjon, sétálj egyet, áztasd magad órákig a kádban, tarts szépségnapot, vásárolj, süss valami finomat
2009. dec. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Nem rinyálok, a fiamnak nagyon jó lesz, nem félek elengedni.Lehet félreérthetően fogalmaztam. Nem tudom mivel töltsem ki a saját napom ami pihentető, élvezetes. Olyan rég volt már ilyen.
2009. dec. 26. 18:48
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én emlékszem, amikor kb. 6 éves voltam és 1 hétre lementünk a Balatonra a suli táborába. Esténként sírtam, mert úgy hiányzott anya. Aztán még az azt megelőző télen a szüleim és a bátyám kimentek Ausztriába a nagynénémhez, de én pont bárányhimlős voltam, így a mamámnál maradtam. De nagyon élveztem!

Szóval szerintem a kisfiad miatt ne aggódj, Te meg pihend ki magad!!!

2009. dec. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!