Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Holnap elmegy az 5 éves fiam...

Holnap elmegy az 5 éves fiam pár napra a nagyihoz. Még sose töltöttünk külön több napot. Mi a fenét fogok csinálni?

Figyelt kérdés
Már most elveszettnek érzem magam.
2009. dec. 26. 18:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még csak 2 éves a fiam, de már számtalanszor aludt a nagyinál :) Csinálj valamit, amit gyerekkel nem lehet. Járd az üzleteket, nézz kirakatokat, azt pl úgyis unják a gyerekek. Áztasd magad a kádban egész délután, olvass egy jó könyvet, menj el a barátnőiddel borozni, stb.
2009. dec. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
65%
Szerezz magadnak saját életet.
2009. dec. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
69%

ülj egész nap a gép előtt és válaszolj a kérdésekre -.-

komolyan nem értem hogy lehet ilyet kérdezni.

ha így folytatod később sem fogod tudni elengedni a gyermekedet, teljesen magadhoz láncolod és így belenevelsz majd egy csomó komplexust, szorongást stb .

2009. dec. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
55%
Ez komoly? 5 éve nem voltál egyedűl, a nagyi helyében haza se engedném a gyereket, nem töltheti ki egész életedben az ürt egy gyerekkel. Éld az életed mert így ártasz mindenkinek.
2009. dec. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó,hogy magamhoz láncolom a gyereket.A mama messze lakik,autónk nincs.Most is az öcsémmel jön el érte.Természetesen jár oviba,de olyankor itt a ház a kert.

Egyszerüen nem tudom magammal mit kezdjek TÖBB NAPON ÁT. Nem vagyok pszihológiai eset és a fiam sem az.Mivel Apa külföldön van,nem mehetek sehová egyedül,azért nem akkora,hogy magára hagyhassam mert mondjuk úszni mennék.Így télen nem járok úszni nyáron meg együtt megyünk mindenhova.

2009. dec. 27. 08:57
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el, hogy nincs annyi fantáziád, amivel el lehet tölteni pár napot úgy, hogy tartalmas legyen.


Hol vannak a barátaid, barátnőid?

Ilyenkor lehet összejönni olyanokkal, akikkel ritkán tudsz találkozni a gyerek miatt. Ilyenkor lehet nagyokat beszélgetni, közösen sütni, főzni, bulizni.

Miért ne lehetne télen uszodába menni, vagy szaunázni, esetleg elmenni egy fitness terembe?

Lehet menni moziba, színházba, múzeumba, kiállításra, kirándulni, stb, stb. Csupa olyan programot összehozni, amiben egy kisgyerek csak akadály.

Lehet kiolvasni egy rakás könyvet, filmeket nézni. Olyan dolgokat, amit gyerek mellett nem tudsz, mert folyton van vele valami dolog. Lehet regenerálódni, lehet órákig foglalkozni magaddal, forró, illatos fürdőt venni, stb, stb.


A fiaim elmentek az apjukkal síelni (mi elváltunk).


Tegnap délelőtt vndégül látam a szüleimet, este színházban voltam egy barátommal, ma pedig jön a többi barátom este társasozni.

Nagy baj, ha az egész életedet csak a család és a gyerek tölti ki. Így egysíkú, sivár lesz az életed és ez megbosszulja magát, mert kiégsz és elmegy az életkedved is. Kihat a kedélyállapotodra, ha folyton azon görcsölsz, hogy a gyerekeddel szeretnél lenni.

2009. dec. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Na ezek jó tippek köszönöm.Mondjuk jó pár dolog nem megy.egy kis faluban lakunk,Színház mozi felejtős és még csomó minden.Barátok nincsenek,Sokat költöztem a régi "barátságok"nem bírták ki,újat kötni nem tudtam.
2009. dec. 27. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!