Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az életem romokban hever?

Az életem romokban hever?

Figyelt kérdés

Férjemmel elég sokat veszekszünk mostanában.Elég rosszul élünk még saját házunk sincs,albérletben lakunk már lassan 3 éve.Ez mind szép és jó lenne ha a fő bérlő nem nyúzná le a bőrt is a férjemről.Soha nem hagyja békén.Van úgy hogy,este 11-ig ott van nála mert minden munkát rá biz.Mivel tudja hogy.a párom munka nélküli ezért alaposan kihasználja.Falusiak vagyunk mi is tartunk állatokat és meg lennénk szépen ha ő békén hagyna.Ha megyen valahová telefonál hogy,jó lenne ha menne seiteni mert magában nem birja bepakolni a dolgokat az autóba és oda vannak egy egész nap.Délután telefonál hogy,gyere meg etetni az állatokat mert én megyek el.Aztán gyere mert le kell kaszálni az udvart stb.Nem értem hogy lehet valaki ilyen.Fizetjük a házat rendesen.Akkor miért nem tud minket békén hagyni.Saha egy napot nem tudunk egggyüt eltölteni vagy itthon segiteni a ház körül mert neki mennie kell.Már nem birom sokáig.Én csak szeptemberben kapok itt munkát az iskolai ebédlőben.Addig nem tudom mi lessz.A férjemre haragszok mert nem tud nem et mondani semmire.Én velem pedig nem törődik.Neki az stámit a mit mások mondanak és kérnek tőle.Ti hogyan ,mit tennétek ilyen helyzetben.kérlek adjatok tanácsot

22 N


2014. máj. 6. 11:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Fizettek bérleti díjat az albérletért? (Nem a rezsire gondolok, hanem az albérleti díjra.)

Amúgy ha a férjed ugrik a főbérlőnek, akkor ha a fejed tetejére állsz is, akkor sem tudsz mit csinálni. Felnőtt ember, neki kell(ene) nemet mondania.

2014. máj. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Ha mindketten munkanélküliek vagytok akkor hogy fizettek házbért?
2014. máj. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nekem van megtakaritott pénzem és a férjem nek is valamennyi.A szüleim is segitenek ha kell.
2014. máj. 6. 11:21
 4/14 A kérdező kommentje:
Mindent fizetünk
2014. máj. 6. 11:21
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
És hova kellett sietni az esküvővel, ha nem is dolgozok és szülők tartanak el? Felbőttség...
2014. máj. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Akkor meg a férjednek kellene nemet mondania. Amíg ő nem mondja és ugrik minden szavára, akkor addig nem tudsz mit csinálni. Viszont akkor nem kellene más albérlet után nézni? Ha tudtok fizetni (most az mellékes, hogy miből), akkor ez lehetséges lenne nem? Nem minden főbérlő ugráltatja az albérlőjét, úgyhogy gondolom találnátok.
2014. máj. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Akkor te mondd meg a férjednek, hogy vagy béreljetek máshol lakást, vagy fejezze be.

Ugyanis ő most ingyen cseléd.

Helyette sürgősen keressen munkát, mert a főbérlő miatt még arra sem marad ideje.

2014. máj. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Lehet jobb lenne ha elköltöznétek ha ilyen a főbérlő. Vagy ha állast néznétek már van olyan is h időskorúakat kell gondozni pár órába már az is több mint a semmi.
2014. máj. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy férjed nem kap érte pénzt vagy egyéb kedvezmént? Simán lehet hogy ad neki pl. havonta egy 20-ast vagy kedvezőbb áron kapjátok az albérletet, cserébe az a szóbeli megállapodás van, hogy mondjuk havi 20 órában dolgozik neki a férjed, akkor amikor a főbérlő füttyent.
2014. máj. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Már tanált munka helyet de csak egy hónap múlva kedhet.Itt sajnos nincs más lehetőség albérlet szempontjából.Már rég el mentem volna ha lehetett volna.Attól félek hogy,még akkor sem fogja békén hagyni ha mér munkába fog járni.Ezt nem tudom hogyan fogom elviselni.
2014. máj. 6. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!