Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak, romokban az...

Mit csinaljak, romokban az eletem acsaladom miatt, nincs megoldas, miert ilyen hulyek?

Figyelt kérdés

Elkepeszto,ami itt van. Mindig is nemtorodom,mindenre szaro emberek voltak. Nem erdekli oket,hogy pl. Elromlik valami igy vodorrel kell leonteni a wct is vodorrel lemerni a kadat mert nem megy le a viz. Az utobbit megcsinaltam de nem becsultek meg igy megint szar. Kiont az emesztogodor az udvarra. Allatokat tartunk felelotlenul mert nem tudjui ellatni oket. Ha a macska szul a kolykeit zacskoba fojtjak :( ram is szarnak a szuleim ,lelki tertorba tartanwk bantanak testileg veres a nyakam most is. Cseszegetnek pl. Ronda vagyok bena stb.. folyton!!

Nem tanitanak meg semmire onallonak lenni,fozni meg ilyenek..ma este.is elssoktem


Egyszeruen tonkre tesznek,mar pszichiatriai eset vagyok panikbeteg..stb. nem tudok tanulni,idkolaba jarni...baratkozni..igy senkire nem tudok szamitani,egyedul a volt baratomra..most is itt vagyok de cikinek tartanak :(....mi lesz velem?


2013. dec. 5. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
vagy önsajnálatba esel és minden rossz, vagy lehetőségeket fogsz keresni és élni velük
2013. dec. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem tudom hány éves lehetsz, de ha van rá lehetőséged költözz el otthonról! Építsd az életed, képezd magad, hogy minél előbb függetlenedj a családodtól. Ők úgysem fognak változni, csak te fogsz tönkremenni, saját tapasztalatból mondom!!!

Csak magaddal törődj, találd ki, hogy mi az amit szivesen csinálnál és majd jön a segítség, nem vagy egydül!! Ne hallgatsd a családod hülyeségeit, ők valószínű, hogy nem boldogok és rajtad töltik ki a mérgüket. Te sokkal több vagy náluk, sőt lehet, hogy szebb meg ügyesebb is. Mindig van egy kiút! Fel a fejjel!

2013. dec. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!