Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetek ennyire feltekeny...

Hogy lehetek ennyire feltekeny? Szerintetek van okom ra?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kicsit hosszu lesz a sztorim,es elnezest hogy nincs ekezet de nem magyar a gepem.

Nem is tudom hogy hol kezdjem hogy le legyen zavaros..

Van egy volegenyem. kb 2 honapja elkoltozott a varos masik vegebe mert ott van a munkaja es 2 ora lenne mire beerne a munkahelyere de egy varosban lakunk ( mindennap talalkozunk) en most a szuleimnel lakom.

Van egy kozos baratunk akivel egyutt lakik a parom,noss neki lett egy baratnoje. az elejen nagy volt a szerelem koztuk,stb stb... de most ossze kaptak es nem nagyon beszelnek egymassal. Altalaban a paromek lakasan talalkozunk 4-esben. De amiota ossze veszett a baratunk a baratnojevel azt vettem eszre hogy a no mintha rahajtott volna... es a parom pedig "fogadja" az ugymond flortot. a csajszi allandoan nevet ra,ugyanugy a parom is ha szolok hozza akkor mondja hogy varjak mar... Ketten jarkalnak el. Tegnap este is: haza hozott a csaj,ott ult parom is a kocsiban es aztan ketten mentek el hogy hazaviszi... kesobb hivtam hogy hol van es beultek egy kv-zoba EJFELKOR!!!!!!! es meg o volt kiakadva hogy miert hivom ejfelkor.. elmennek kettesben beszelgetni a masik szobaba hallom hogy csak beszelgetnek de ramaszik?! es stb Parom mindennap elmondja hogy szeret es akkor nem venne felesegul ha nem szeretne.. naluk ez szent es serthetetlen ( Muszlim a volegenyem..) De annyira raparaztam mar hogy errol almodok korobelul 4-5 napja.. Ma ejszaka pl: Hogy bementem a szobaba ahol voltak es lattam hogy csokoloznak.

Tegnap ejszakai alom: Egy szobaban voltunk ( en,parom,es egy csaj) es vele ult,csokolozott ram pedig ram sem nezett,aztan rajottem valamire es megvertem a not a parom pedig nem szolt semmit,csak azutan megcsokolt......... Ilyen almok gyotornek mar......... Szerintetek van okom a feltekenysegre? Parom nem ugy kozeledik hozza ahogy latom de megis elojott ez a feltekenyseg..... Tudom hogy szeret,latom is rajta,de akkor miert felek ennyire? :S

Koszonom a valaszokat


2014. máj. 6. 14:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%

Most a csaj még a sráccal jár vagy szakítottak?

Nem lehet hogy féltékennyé akarja tenni a srácot?

Ha nagyon zavar, akkor nyugodtan ülj le a pároddal, de ne hisztizz, cask mond hogy eléggé zavar.

2014. máj. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Én alapból nem bíznék egy muszlimban. 50%-ban szerintem van okod, nekem nagyon úgy néz ki, hogy előbb utóbb nyomulni fog a lány...
2014. máj. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jogos,a feltekenyseged! Szerintem közöld a paroddal,hogy Neked ez nem tettszik,es ha nem akar attol a nötöl semmit,minden kapcsolatott szakitson meg vele,es inkabb veled foglalkozzon! Ez eleg nagy pofatlansag parod reszeröl,ejfelkor kavezni,teged miert nem vittek! Ez igy nagyon nem jo,minel elöbb beszeljetek erröl,es talaljatok megoldast.
2014. máj. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%

Szerintem ezért teljesen érthető, hogy féltékeny vagy. Ez mindenkinek rosszul esne. Szerintem üljetek le és higgadtan beszéljétek meg.

Egyébként a párod barátját nem zavarja ez?

2014. máj. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Őszödi Ferenc ***** válasza:
55%

"Muszlim a volegenyem"


Meg is érdemled a sorsod. Miért nem keresel magadnak egy kóser fiút?

2014. máj. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Bence_ ***** válasza:
100%

" Muszlim a volegenyem"

Szeret!

De ők így vannak szocializálva. Neki teljesen normális, hogy több nővel van.

Te is muszlim nevelést kaptál?

2014. máj. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Most miert baj hogy muszlim??? tisztelem a vallast! de mi koze ehhez hogy muszlim v nem muszlim?? mind1....

Kv-zni ugy ugrottak be h vitte haza a csajszi es mondta h igyanak meg egy kv-t es beszelgessenek... mivel ossze veszett a csaj es a csavo a parom pedig probal segiteni hogy kibekuljenek.. eleg nagy dolog miatt vesztek ossze..

(kiderult a csavorol hogy van egy noje gorogorszagban,es penzeli is a baratunkat igy 2 noje volt de a no van olyan hulye hogy vissza akarja szerezni a baratunkat....:S)

es feltekennye tenni? igy?:S keressen mast! jo szivu a csajszi,es nem hiszem hogy bejon paromnak mert szegenykem csunyacska is,meg nagyon nagyon duci... :S ( kb 130 kg biztos van......)

2014. máj. 6. 14:28
 8/17 A kérdező kommentje:

6-os valaszolonak

Nem nem lehetnek tobbel.. maximum ha haboru van es rengeteg az apa/ferj nelkuli no.. de ez mar nem ervenyes mert nincs haboru :))))))) szoval ez mind1.. de a muszlimrol akadjunk mar le. nem a muszlim a lenyeg... mert ha katolikus? akkor meg az lenne a baj?

2014. máj. 6. 14:30
 9/17 Bence_ ***** válasza:
100%

Minek teszel fel kérdést ha nem akarod hallani a választ?

Te tiszteled az ő vallását, neveltetését.

Ő tiszteli a tiédet?

Tisztában van vele, hogy az európai kultúrában ez bántó?

2014. máj. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Bence_ ***** válasza:
84%
-ez
2014. máj. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!