Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Féltékeny lehetek a nővéremre?

Féltékeny lehetek a nővéremre?

Figyelt kérdés

Én 15/L vagyok a nővérem pedig 17 éves. Neki hosszú sötétbarna haja van, világosbarna bőrű és zöld szeme van. 170cm magas és vékony, jól tanul. Én meg vörös hajú vagyok, fekete szemű és halvány barna bőrszínem van. Alig vagyok 156cm, pufi vagyok, szemüveges és fogszabis. Sokszor nagyon mérges vagyok rá mikor a barátai elhívják moziba, vásárolni, meg a kedvencem mikor fotozza magát. Persze szeretem mert sokszor gondolja, hogy rosszul esik nekem és ő inkább velem marad.

Majdnem ilyen vagyok:

[link]

Ő meg ilyen, persze küldök majd később fotót róla:

[link]

Most akkor féltékeny vagyok rá??


2013. jún. 26. 13:23
 1/3 A kérdező kommentje:
Persze ő mindennap keményen gyúr, 1 órát fut és után aerobicozik, sokszor hív engem, hogy tornázzak vele. Hiába azért se tornázo vele, mert nem szeretem annyira:(
2013. jún. 26. 13:26
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ne haragudj de ha nem csinálsz semmit akkor semmi nem fog változni.

Ha itt nyavalyogsz sem lesz jobb.

És igen féltékeny vagy rá csak mert ő képes arra amire nem te.

Kezd el te is keményen dolgozni, diétázni. Fogszabályzód leszedik. Szemüveg meg állhat jól vagy kontaktlencse.

15 vagy leszel akkor amint a nővéred 17 évesen.

Ha kicsit összeszeded magad menni fog neked is hogy olyan alakod legyen. És nem kell a nővéredhez mérned magad. Saját magadnak felelj meg, magadnak legyél jő.

2013. jún. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ő már annyi idősen is olyan jól nézett ki mintmost. És probálok lefogyni, de nem megy.
2013. jún. 26. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!