Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetek ennyire feltekeny...

Hogy lehetek ennyire feltekeny? Szerintetek van okom ra?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kicsit hosszu lesz a sztorim,es elnezest hogy nincs ekezet de nem magyar a gepem.

Nem is tudom hogy hol kezdjem hogy le legyen zavaros..

Van egy volegenyem. kb 2 honapja elkoltozott a varos masik vegebe mert ott van a munkaja es 2 ora lenne mire beerne a munkahelyere de egy varosban lakunk ( mindennap talalkozunk) en most a szuleimnel lakom.

Van egy kozos baratunk akivel egyutt lakik a parom,noss neki lett egy baratnoje. az elejen nagy volt a szerelem koztuk,stb stb... de most ossze kaptak es nem nagyon beszelnek egymassal. Altalaban a paromek lakasan talalkozunk 4-esben. De amiota ossze veszett a baratunk a baratnojevel azt vettem eszre hogy a no mintha rahajtott volna... es a parom pedig "fogadja" az ugymond flortot. a csajszi allandoan nevet ra,ugyanugy a parom is ha szolok hozza akkor mondja hogy varjak mar... Ketten jarkalnak el. Tegnap este is: haza hozott a csaj,ott ult parom is a kocsiban es aztan ketten mentek el hogy hazaviszi... kesobb hivtam hogy hol van es beultek egy kv-zoba EJFELKOR!!!!!!! es meg o volt kiakadva hogy miert hivom ejfelkor.. elmennek kettesben beszelgetni a masik szobaba hallom hogy csak beszelgetnek de ramaszik?! es stb Parom mindennap elmondja hogy szeret es akkor nem venne felesegul ha nem szeretne.. naluk ez szent es serthetetlen ( Muszlim a volegenyem..) De annyira raparaztam mar hogy errol almodok korobelul 4-5 napja.. Ma ejszaka pl: Hogy bementem a szobaba ahol voltak es lattam hogy csokoloznak.

Tegnap ejszakai alom: Egy szobaban voltunk ( en,parom,es egy csaj) es vele ult,csokolozott ram pedig ram sem nezett,aztan rajottem valamire es megvertem a not a parom pedig nem szolt semmit,csak azutan megcsokolt......... Ilyen almok gyotornek mar......... Szerintetek van okom a feltekenysegre? Parom nem ugy kozeledik hozza ahogy latom de megis elojott ez a feltekenyseg..... Tudom hogy szeret,latom is rajta,de akkor miert felek ennyire? :S

Koszonom a valaszokat


2014. máj. 6. 14:01
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Igen tiszteli,eleg reg el mar europaban... nem az a baj hogy muszlim vagy nem muszlim.. hanem az ahogy ezt csinalta..:S sosem volt ilyen meg. sosem fordult elo..... pont most? eskuvo elott???????
2014. máj. 6. 14:37
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
talán most rájött h szorul a hurok és még akar csajozni
2014. máj. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Rengetek noje volt mar. es 1 ejszakas kalandja..... kielte mar magat :-) nekem lehetne pasiznom ugyanis o az elso az eletemben
2014. máj. 6. 14:45
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

attól még lehet hogy betojt a házasságtól

simán lehet hogy dugja a csajt

2014. máj. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva én is féltékeny lennék a helyedben.Nyilván nem véletlenül kávézgatnak együtt a csajjal éjnek évadján.Ne hagyd magad hülyére venni!
2014. máj. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha jót akarsz, akkor szépen te bontod fel az eljegyzést. Mert a "vőlegényed" felfogja. Már régen meg van neki a csaj.
2014. máj. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Ma megbeszeltem vele a dolgot.. es a legszebb hogy hogy irta neki h hagyja beken ne irjon neki.. es ekkor meg nem tudta a parom hogy beszelni akartam vele..... kicsit furcsa nekem.. a csaj sem irt nekem hogy talalkozzunk... furcsa mindenesetre.. :S
2014. máj. 7. 02:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!