Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit beszélgettek a szüleit...

Mennyit beszélgettek a szüleitekkel/gyerekeitekkel, illetve testvéretekkel?

Figyelt kérdés
Főleg a tizen-huszonéves korosztály érdekelne, mivel én is a húszas éveim közepén járok.

2014. máj. 6. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Az anyukám a legjobb barátnőm, nagyon sokat beszélgetünk, mindig mindent elmondok neki, apukámmal is ugyanígy vagyok. Féltestvéreim vannak, velük nem túlzottam beszélek.. :\

17/L

2014. máj. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Huszonéves lány vagyok, testvéreim nincsenek, a szüleimmel szinte semmit nem beszélünk. A párommal mindent meg tudok beszélni, szerintem ezzel a szüleim is így vannak, csak akkor beszélgetünk igazából ha hosszabb ideig nem látjuk egymást, olyankor elmeséljük, hogy mi történt velünk.
2014. máj. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kevesebbet mint kéne. Még nem élünk együtt a párommal, ráadásul másik városban laki, így vele szoktam beszéli esténként a neten. Anyuval reggel kicsit, délután, de semmi komolyabb.inkább mindennapi dolgok. Apával telefonon, van,hogy napokig nem beszélünk,de heti egy találkozás szokott lenni. Kicsit elhanyagolom a családomat,ezt én is érzem

21/L

2014. máj. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sokkal kevesebbet, mint szeretnék...

Igazaból anyukámmal átlag heti egyszer beszélek..ha van időnk, vagy valami történés, akkor többször.

Általában megprőbálunk "skypolni" úgy szemelyesebb, akkor ha van időnk 2-en lenni, akkor több őrát is,múgy,mhogy ő is csinalja a dolgát, és én, a hordozható gépet meg beállítjuk oda ahol épp vasalunk, főzünk..stb..

Nagyon jó a viszonyunk..

Személyesen sajos csakritkántalálkozunk, ugy1,5 havonta..

Apuval kicsit kevesebbet beszélünk, tőle úgy 23 éves koromban tavolodtam el( amikor elköltöztem végleg azután) nem azért mert haragszunk, vagyilyesmi...csak megvaltoztt. A viszonyunk...neki is sokkal kevesebb ideje van.

Cak úgy már sosem hív fel, míg előtte megtette e.


Testvérem..egy öcsem van

Vele hektiusan tartom a kapcsolatot

Évekig kivonta magát a társadalmi életből, semmi szocializálődást enm lehettt nala tapasztanu, sokat aggődtam is miatta..

2 ve rájött, hogy ez így nem jó, azőta periődusok vannak, amikor minden nap , vagy másnap beszelünk, aztan 2 hétig semmi...

Ő 23 éves

Én 27 vagyok, férjnél, saját gyerek még nincsen.

2014. máj. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szüleimmel úgy mondhatnám, hogy átlagos. Beszélgetünk, de sosem velük osztottam meg a dolgaimat. Három testvérem van, mindhárommal egészen más kapcsolatban... Egyik nővéremmel sokat mentünk régebben sokfelé (nagy a korkülönbség, 18 volt amikor születtem, 9 év van köztem és az idősebb fia között), ha csinált valami programot a gyerekeknek, vitt engem is. Én olyan félig-meddig gyerekfelügyelő is voltam, rám merték bízni egészen csecsemőkoruktól a kicsiket, ők meg szerettek velem lenni, mert mégsem voltam felnőtt. Másik nővéremhez régen nagyon sokat jártam át, vigyázni a gyerekekre, segíteni, játszani velük, stb. Ma már inkább a gyerekekkel van szorosabb kapcsolatom, sokat viszem őket mindenfelé, moziba, állatkertbe, sétálni. Megbíznak bennem, és ha bármi gond van, tudják, hogy elmondhatják, segítek. Sokat beszélgetünk, főleg a három unokahúgommal, segítek nekik a tanulásban, stb. Másik testvéremmel akkor lett szorosabb a kapcsolat, amikor megismerkedett a feleségével. Vele nagyon jól kijövünk, és bátyám is sokat változott az elmúlt 2-3 évben, ebben benne volt sógornőm is, meg egy súlyos baleset is, ami során kiderült számára pár dolog. Tehát a testvéreimmel és a gyerekeikkel viszonylag szorosnak mondanám a kapcsolatot, én most 24 éves vagyok egyébként. Szüleimmel pedig inkább átlagos.
2014. máj. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!