Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » T s vagytok igy a testveretekkel?

T s vagytok igy a testveretekkel?

Figyelt kérdés
15L vagyok, a szuleim elvaltak es mindket felolrol van egy testverem.Nagyon szeretem oket.A lany testveremmel tobbet vagyok mint a fu tesommal.Ksebbek nalam.Az a helyzet, hogy lehet h bun ezt mondani, de a lany testveremet kcsivel jobban vagyis maskeppp szeretem mnt a fu tesom.Viszont a fu tesomat tobbet olelgetem tobbet puszilom..mi ez?Milyen bajom van?
2013. márc. 16. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
semmilyen bajod nincs, gondolom a lánytesóddal laksz együtt.
2013. márc. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nincs, ez teljesen normális, nálam is így van, csak nekem mindkettő lány. A nagyobbat sokkal jobban szeretem, de vele élek együtt. A kicsit is szeretem, és ha vele vagyok akkor igyekszem csak rá figyelni és sokat játszani vele. De ettől a nagyobbat szeretem jobban.
2013. márc. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De en egykkel sem jatszom.Folyton nyaggatnak de nekem nncs turelmem...
2013. márc. 16. 16:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Gonosz lesz amit írok, de én alapból nem szeretem a kisgyerekeket, így nem vagyok oda a 3 éves tesómért sem aki mellesleg a nagyszüleimnél tölt heteket.
2013. márc. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja és 15/f
2013. márc. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok, a naggyal én sem játszom, mert már kinőtt belőle, én sem szeretek játszani a gyerekekkel, ráadásul a kisebbik húgom eléggé idegesítő tud lenni, mivel eléggé el van kényeztetve, de igyekszem a kis időt, amit vele vagyok, úgy tölteni, hogy jól érezze magát velem.
2013. márc. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!