Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek baj? Bővebben lent.

Szerintetek baj? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Kisfiam 13 hónapos. Minden héten 2-3 napot van anyósoméknál(nélkülem), hétvégente anyuhoz megyünk el(mi ketten), (péntek-szombat) Néha rossz anyának érzem magam, mert 2-3napra anyósoméknál van a gyerek, de tudom, jó helyen van. Nem sok ez kicsit? Vagy csak én fogom fel túl tragikusan?
2009. dec. 26. 23:33
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baj ha elviszik a mamaek a kicsit! Semmi baja nem lesz neki, hiszen jo helyre viszik es szeretik.

Nagyon jo a kisfiadnak, hogy ennyien szeretik ot! A te szuleid es anyosodek es te a ferjeddel persze. Az a jo a gyereknek, ha minel tobben szeretik.

Ha dolgoznal mar, akkor is lehet hogy a mamanal lenne a kicsi, akkor ez termeszetes lenne?!:)

Kulonben pedig mindent ugy csinalj ahogy neked, nektek jo, es megoldhato! Mindenkinek mas a felfogasa, az elete, a lehetosegei, mindenki maskepp gondolja, es mindenki maskepp csinalja!:)

Ettol te meg igenis jo anya vagy! Ilyenkor van idod magadra, a lakasra, a ferjedre. Van idod mindent rendbe hozni.

En Angliaban elek, itt meg szinte mindenhol van babysitter, aki ott is lakik a csaladdal. 2-3 gyerekekeket nevelnek a szulok, es minden evben mas a babysitteruk. Akkor most ok is rossz szulok, vagy mi?

A szulok dolgoznak, a gyerekek a babysitterrel, vagy bolcsibe, oviba, es du. vannak a babysitterrel. Itt a szulok heti 1-2 alkalommal estenkent is elmennek, es akkor kulon babysittert is vesznek meg esetleg igenybe.

Ugyhogy jol csinalod te is!

2009. dec. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz csak én úgy csinálnám a helyedben,hogy 1napot ott van de este haza viszem!Aztán másnap megint vinném és este hoznám
2009. dec. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
szerintem csökkentsd 1-2 nappra a periódust
2009. dec. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Nekem épp 13 hónapos a babám, mint neked. El nem tudom képzelni, hogy 3 óránál többet kibírjon nélkülem. Tudom, a nevelés, szoktatás sokat számít ebben meg hogy még szopik-e, de nem sok 3 nap azért? Miért nem viszitek a szüleitekhez magatokkal? Illetve nem akarok belebeszélni, de nem nagyon egyoldalú, hogy az anyósodék minden héten teljes 3 napot a gyerekkel vannak? Ilyen picivel még nagyon sokat kell foglalkozni, nem is lehet egyedül hagyni, biztos, hogy azért ez elég fárasztó heti 3 nap egyfolytában. A szüleid pedig nem is látják a gyereket?


Egyébként nekem anyukám visszament dolgozni ilyen idős koromban, a nagymamám nevelt jó pár évig, de úgy, hogy az anyuék házában és reggel,este velem volt az anyukám persze. Szerintem ez így borzasztóan sok távollét egy ilyen idős gyereknek. Ha napközben nem is, de legalább reggel-este láthatna. Ha bölcsibe fogod adni munka miatt, akkor is lát majd minden nap. Egy ilyen idősnek szerintem erre szüksége van, de ugye még azt nem tudja mondani, hogy "anya, ne menj". Ha csináltok is ilyet, szerintem minden hétvégén nagyon nagy túlzás...ti úgy vagytok egy család, hogy a férjed, a gyerek meg te. Akkor miért mindig nélküle mentek? Lehet, hogy a szüleid is szeretnék gyakrabban látni, az anyósodék pedig egyszer saját magukra figyelni, nyugiban eltölteni egy hétvégét a munka után...szerintem ha ilyen könnyen ilyen kicsi korban el tudod magad választani tőle, az nem jó egyikőtöknek sem. Nem lesz helyén az anyakép, ez biztos. Ha még nagyobb is lesz, azért gondolj arra, hogy lehet, hogy az anyósodék kedvesek, nem akarnak nemet mondani, de nekik is kijár egy kis pihenés, csak ezt nem mondják nektek.

2009. dec. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!