Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek baj? Bővebben lent.

Szerintetek baj? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Kisfiam 13 hónapos. Minden héten 2-3 napot van anyósoméknál(nélkülem), hétvégente anyuhoz megyünk el(mi ketten), (péntek-szombat) Néha rossz anyának érzem magam, mert 2-3napra anyósoméknál van a gyerek, de tudom, jó helyen van. Nem sok ez kicsit? Vagy csak én fogom fel túl tragikusan?
2009. dec. 26. 23:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
59%

2-3 napot el van a gyerek nélküled? És akkor éjszakára is ott marad anyóséknál?

Nekem fájna, hogy 3 napig nem látom a fiamat, én tuti nem bírnám ki, bár ő még nem is aludt másnál.

2009. dec. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
hát már elég nyügi a 3. napon....de igen, ott is alszik! Tudom, én vagyok a rossz....
2009. dec. 26. 23:41
 3/24 Nikcsi ***** válasza:
82%
Nem bunkosagbol kerdezem tenyleg, de miert van heti 2-3 napot anyosodnal?
2009. dec. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Mert imádják az unokájukat! Szeretnek vele lenni!!
2009. dec. 26. 23:45
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

pont ennyi idős az unokaöcsém de a sogórnőm max ugy hagyja mással ha reggel megy és este jön.

Többet talán nem is bírna ki a gyerek nélküle.

De ha a fiad jól birja és neked fontos dolgod van(dolgozol pl.)akkor se baj.

Vagy csak szoktatni akarod h bírja nélküled is?

De ha csak azért van ott h megfelelj a nagyik elvárásainak akkor gáz.

2009. dec. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nem dolgozom, de hamarosan szeretnék, mert igen csekély a pénzforrásunk... mondhatjuk szoktatásnak is, de nem csak anyósnak akarok megfelelni. A kicsi jól érzi magát, imádja a nagyiékat...és ők is imádják őt!
2009. dec. 26. 23:52
 7/24 anonim ***** válasza:
47%
Hát, nem igazán ragaszkodhat hozzád a gyerek, ha egy évesen el van nélküled 3 napig is. Hiszen pont ebben a korban alakul(na) ki nála a ragaszkodás, az AnyaKép, a család. De így, hogy "lepasszolod",és nem vagy mindennapi része a fürdésének, az altatásának, az ébredésének, így soha nem is lesz szerintem igazi anya-gyermek kapcsolata. Hiszen írtad, hogy még 2 napot a másik mamánál vagytok, akkor mikor van veled KETTESBEN? Vagy az apjával??
2009. dec. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Nikcsi ***** válasza:
100%
En vagyok az aki kerdezte hogy miert van anyosodeknal. Haaat... ha neked jo es a babad is jol erzi magat akkor biztos nem baj. En sem vagyok egy szupermami, de nekem meg korainak tunik ez. Egy-egy delutan, vagy este meg oke nalam, de ennel tobbre nincs szuksegem. Bar en mas helyzetben vagyok, nekem 2000 km-re elnek a nagyszulok. Tegy ugy ahogy jonak latod, te erzed.
2009. dec. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Ha itthon vagyunk, kettesben vagyunk, mert apa nem igen foglalkozik velünk....

Amúgy ragaszkodik hozzám, sokat mesélek neki, játszunk együtt, énekelek neki, délben együtt alszunk, zenét hallgatunk, sétálunk!!!!!

Ne hidd, hogy rossz anya vagyok...

2009. dec. 26. 23:58
 10/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Most megyek aludni! Szép estét, álmokat mindenkinek!!!!
2009. dec. 26. 23:59
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!