Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt szó szerint vegyem?...

Ezt szó szerint vegyem? Tényleg nem vagyok fontos?

Figyelt kérdés

9 hónapja vagyunk együtt, neki már volt felesége de elvált, 2 lánya van.

Minap közölte velem hogy számára senki sem fontos csak a gyerekei, őt nem érdekli semmi és senki.

Beszélgetés közben alakult ez ki, nincsen testvérei, szülei senkije sincs. Talán magamat mondanám hogyha lenne valakije, de úgy látszik egyoldalú.

Eddig is volt róla sejtésem. Nem igazán "van ideje" rám.Legfoglalja a munka, de hogy ennyire ne érdekeljem kicsit rosszul esik.


2014. máj. 8. 15:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Ez van.... Vagy elfogadod, vagy keresel mást.
2014. máj. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék. Nem fáj az hogy a gyerekei fontosak, nagyon örülök hogy ennyire odáig van értük, azt fájlalom hogy rám egy ici pici szeretet sem tud áldozni.
2014. máj. 8. 15:50
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
Nem kell szó szerint venni ..nyilván szeret,hiszen akkor nem lenne veled .De a gyerekei mindig is a MINDENT fogják jelenteni a számára ,hiszen párkapcsolata lehet még bármennyi ,de a " vérét " nem tagadhatja meg ,ha így vesszük tényleg csak a gyermekei vannak neki és ők a legfontosabbak a világon .
2014. máj. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
Én lépnék.
2014. máj. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%

HAt nem tudom de.....!!! Szerintem elmondhatod neki h ez picit rosszul esik neked.

Viszont az en paromnak is van gyermeke ugyan olyan fontos vagyok neki mint a gyermeke. Erezteti velem nem csak mondja! En meg frisdnek neveznem a 9honapot! De szerintem semmi rossz nincs abbol ha elmondod mi faj neked! Abba igaza van az elso valaszolonak h fogadd el hogy vannak gyerekei es bar mi lesz ok lesznek az elsok de nem hiszem hogy kiszoritana teged! Beszelgess vele!!!

2014. máj. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Mivel már előtte is érezted, hogy nem vagy neki fontos és ezt ki is mondta, én úgy gondolom, hogy veheted szó szerint és nem kell megpróbálnod azzal magyarázni, hogy ez csak azt jelenti, hogy a gyerekei a legfontosabbak. Ez a pár mondat kevés, de ennyiből én ebből arra tippelek, hogy nem szerelemből van veled és nem is ragaszkodik túlzottan. Nyilván jó, ha van valakije, jól érzi magát veled, de nagyon is elképzelhető, hogy tényleg nem vagy úgy igazán fontos neki.


Persze nem tudhatom, hogy viselkedik veled a hétköznapokban, neked kell olvasnod a jelekből. Az is lehet, hogy kevés volt neki ez a 9 hónap ahhoz, hogy komolyan megszeressen.

Ne tartsd magadban, beszélgess el vele erről.

Aztán majd eldöntöd, van-e értelme így neked ennek a kapcsolatnak.

2014. máj. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Őszödi Ferenc ***** válasza:
36%

Válás után, 2 gyerekkel természetes, hogy így gondolja.

Keress magadnak gyermektelen párt.

2014. máj. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
Nem kéne benne maradnod ebbe a kapcsolatba.
2014. máj. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt így frankón a szemedbe mondja, és mégis vele vagy akkor nincs sok önérzeted. Egyébként az elvált gyerekes barátaim, kollégáim közül sokan így vannak ezzel (szórakozáshoz, rekreációhoz kell nekik csak nő, de igazi társra nem vágynak), de azért annyira nem bátrak, hogy ezt a nőik szemébe is mondják.
2014. máj. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%

Nem feltétlen azzal kell foglalkozni hogy mit mond.

Sokkal lényegesebb hogy mit mutat. Érzed hogy szeret, tisztel? Fontos vagy neki? Figyel rád?

Na ezeket gondold át. Ha nincsnek meg ezek a dolgok akkor nem kellene vele maradni, függetlenül attól amit mond. Mert lehet akkor majd áradozik hogy így szeret meg úgy szeret. Mert ilyen is van.

2014. máj. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!