Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hanyagol el, ha elmondás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hanyagol el, ha elmondása szerint fontos vagyok neki?

Figyelt kérdés

Interneten megismerkedtem egy fiúval, már kb 4 hónapja beszélgetünk, de még nem találkoztunk. Elmondása alapján fontos vagyok neki, meg ő a barátnőjének tekint már, és nagyon szeretne végre találkozni. Én is szeretnék már, mert kíváncsi vagyok rá élőben is. Sokszor csinál olyat, hogy alig keres, meg szinte csak én tartom fent a beszélgetést, ő csak pár szavas válaszokat ad. Persze van olyan is, hogy egy nap rengeteget beszélünk, ilyenkor tud regényeket is írni. Egyszer megírtam neki, hogy nagyon szeretek vele beszélgetni és nem akarom megszakítani vele a beszélgetést, és a válasza az volt, hogy ugyanezt érzi ő is. De akkor miért nem tud egy picivel több időt rám szánni más napokon is? Rengetegszer arra fogja, hogy elfoglalt, de azért néha szokott írni, hogy majd másnap beszélünk, csak most elfoglalt.

Mégis mire jó ez neki? Máskor nem is jutok eszébe, csak ha unatkozik vagy nem tud mit csinálni? Ez már veszett ügy szerintetek? Már mondtam neki, hogy hagyjuk, de ő ragaszkodott hozzám, és azt mondta, hogy szerencsésnek tartja magát, hogy talált egy ilyen lányt, mint én. Kb 1,5 órányira lakunk egymástól, ő 22 éves külföldi egyetemista, én viszont csak 18/l vagyok.

Hogyan érhetném el nála, hogy fontosabb legyek neki vagy legalább megbecsüljön? Amikor tőszavakban válaszol, beszélni sincs kedvem, bezzeg ha ő ír, én pedig nem válaszolok már rögtön regényeket ír, hogy haragszok rá, vagy miért nem válaszolok.


2014. ápr. 18. 21:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Mert amit mond az elv, nem gyakorlat.

Mogyi

2014. ápr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!