Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha egy...

Mit gondoltok arról, ha egy felnőtt szinte agyonveri a gyerekét?

Figyelt kérdés
Mert velem a szüleim tegnap ezt csinálták.
2009. dec. 27. 10:51
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
95%
Mivel érdemelted ki, pont karácsonykor?
2009. dec. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Igazából nem érzem igazságosnak, hogy így megvertek. Nem nagyon csináltam semmi rosszat.
2009. dec. 27. 10:55
 3/43 anonim válasza:
96%
Istenem, jo hogy nem ez a megoldás, de talán elmondanád mi történt? Korod?
2009. dec. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
96%
Az mit jelent, hogy nem nagyon? Légyszíves írd le pontosan, hogy mi történt, mert így lehetetlen válaszolni!
2009. dec. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Várjatok, hogy leírjam.
2009. dec. 27. 11:01
 6/43 anonim ***** válasza:
89%

kedves kérdező

én is ugyanebben a helyzetben vagyok...

de a kérdésre nem tudok választ...

2009. dec. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
77%

Bármit is tettél,nem jogosítja fel őket hogy jól(ahogy te írtad agyonverjenek)elverjenek.Ha valami nem megy szép szóval,veréssel pont az ellenkezőjét lehet elérni.

Hogy mit gondolok az ilyen emberekről?Azt hogy nem érdemlik meg azt a szót,hogy anya és apa.

2009. dec. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
27%

szinte agyonveri, a gyerek meg másnap itt GYK-zik...


egyébként agyonverném, nem szinte

2009. dec. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Ebédelésnél volt, az volt, hogy nekem már elegem volt abból, hogy a testvéremnek mindent odaadnak, őt kiszolgálják, nekem meg alig akarnak adni valamit. Elegem lett. Úgy volt, hogy az anyám odarakta a testvérem elé a kaját, és öntött a tányérjára ketchupot, aztán a ketchupos dobozt lerakta az asztalra. Én utána elvettem onnan a ketchupos dobozt, amiben a ketchup van, hogy rakjak belőle az én tányéromra, ekkor az anyám elkezdett veszekedni, hogy tegyem vissza, és én megmagyaráztam neki, hogy igazságtalan, amit csinál. És ő ekkor kezdett el verekedni. Valahogy igazságtalannak tartom, hát nekem miért nem volt szabad raknom a ketchupból a tányéromra?
2009. dec. 27. 11:12
 10/43 A kérdező kommentje:
11:03-as, mi a bajod vele, hogy megkérdeztem? Kíváncsi vagyok csupán mások véleményére erről.
2009. dec. 27. 11:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!