Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velünk? Nem...

Miért ilyen velünk? Nem szeret minket?

Figyelt kérdés
Édesanyám meghalt 6 éve.Édesapámmal maradtunk én meg a hugom.Apukám azután elkezdett csajozni , Mindig az a barátnője volt a legfontosabb neki akivel éppen járt.volt olyan aki az ország másik végén lakott és oda is állandóan elráncigált, miközbe itthon tanulnom kellet volna meg itthon éltem volna az életem .Tudta hogy nem szeretjük ezt igy még is csak azt hajtogatta hogy neki az ő boldogsága számit:S Aztán jött megint egy nő. Fél év se telt el összeköltöztünk , ( tudta hogy nem szeretjük a nőt sem a akét gyerekét, de azt hajtogatta hogy az ő boldogságával mi lesz?:O Költözés után szörnyűűű volt minden , a nő mindig hugom és ellenem játszott. állandóan veszekedtünk mindenért, hisztis volt és amikor suliból jöttem haza azon izgultam hogy vajon apa barátnőjének ma éppen jó kedve van e vagy rossz . Apukám még is mindig minket szidott hogy nem birunk megváltozni( pedig ugyérzem hogy én is és hugom is nagyon megváltoztunk). Voltunk pszichologusnál is akinél apa barátnője azt mondta hogy ő nem fog megváltozni ő iylen és hogy mi mekkora szemetek vagyunk stb...Aztán megütötte hugomat amikor apukám ugydöntött hogy oké szétköltüzünk , azthittük minden rendben lesz de csak rosszabb lett. Egy idő mulva apukám állandóan vissza járt a csajszihoz, esténként haza állít 10 kor vagy később és reggel megy el korán hogy a nő gyerekeit vigye suliba ...van hogy napokig itthon sem alszik, a hétvége meglett beszélve hogy a csajszinál van ..belegyeztünk hugommal hogy ne legyen veszekedés.. de igy is hétköznap este jön haza amikor már alszunk.. a karácsonyt sem velünk töltötte( mi mamánknál voltunk) igaz hivtak hogy mennyünk a csajszihoz de nekem pont karácsonykor nincs kedvem jópofizni , éS AMIKOR a fejéhez vágjuk ezeket azt mondja hogy neki már ők a családja, ők a legfontosabbak neki:S:S Most miért ilyen _? Tényleg vele van a baj ? Vagy velem hogy nem tudom elfogadni hogy ez igy van _???
2009. dec. 27. 14:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
jah és itthon a háztartást már én vezetem . Neki már ruhája sincs itthon soha nem is itthon fürdik , nem én mosok rá . Itthopn csak néha alszik . meg haza jön pénzt adni hogy legyen mindenünk . Vásároljak be stb...
2009. dec. 27. 14:44
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

az ilyen ember nem nevezhető apának!

mennyi idősek vagytok a hugoddal?

2009. dec. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
én 19 hugom 15
2009. dec. 27. 14:48
 4/11 A kérdező kommentje:
Igaz tényleg én is néha szemét vagyok vele , de csak mert rosszul esik hogy ilyen :S és megtehetném hogy jopofizok a nővel de örülök hogy megszabadultam tőle!! vagy rosszul cselekszem ?
2009. dec. 27. 14:49
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Különös és érthetetlen, ha azt hangoztatja, hogy az ő családja már az a másik, vagyis az új barátnője családja. Akárhány nőt ismer is meg, vagy szeret is meg, a családja továbbra is elsősorban a két saját szülött gyereke kell, hogy maradjon. Legfeljebb a másikéba besegit. Nálatok soha senki, egyetlen nő sem lehetne fontosabb neki. Elég baj, hogy ezt ő nem így érzi és inkább törődik egy idegen nő két gyerekével, mint a sajátjaival. Úgy látom, ez a nő teljesen megszédítette, aminek ti csak a levét isszátok.
2009. dec. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Apukátokkal van a baj ez nyilván való. Egyszer ha otthon lesz akkor üljetek le vele beszélgetni a hugoddal együtt.Ha ezek után sem fog változzni akkor kérdezd meg a mamádat hogy nem e költözhetnétek oda.!
2009. dec. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem tök igazad van.az a nő ne merje megütni a hugomat ő nem az anyja.az ilyen ember nem nevezhető apának ha jobban szereti az nőt meg a gyerekeit mint a sajátját akkor az már nem apa:S a nagymamátokkal menjetek el egy ehhez foglalkozó emberkéhez és ő majd megmondja mi legyen.lehet hogy elszakítanak az apukádtól de ha így viselkedik....
2009. dec. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem te költözz el albérletbe, és a hugodat vidd nagymámához, rokonokhoz. Vagy menjetek mind ketten rokonokhoz, apátok pedig hadjátok a jó büdös fr*ncban. Sajnálom, hogy ezt mondom, de a szövegből azt vettem le, h már jobban szereti a nőt, meg annak a gyerekeit, mint a két saját gyerekét.

Ne hagyjátok, hogy ezt tegye veletek, komolyan menjetek nagyszülőhöz, rokonokhoz!

2009. dec. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy valahol legbelül én még szeretem őt és csak az apukám :S amugy már beszélgettünk vele erről és csak veszekedés lett belőle:S Laktunk már mamámnál is 2 hétig de nem vált be mert kicsi a lakás és nem nagyon fértünk el ! Felakartam venni az árvaságit hogy nekem járjon de apukám azt mondta hogy abból fizetjük a rezsit .Szóval még önálló sem tudnék lenni mert még tanulok !
2009. dec. 27. 15:17
 10/11 anonim ***** válasza:

Figyelj, apád olyan amilyen, bele van szerelmesedve egy idióta nőbe. Ez ugyan nem mentség, de legalább megérted hogy mi a helyzet. Felesleges szerintem vele veszekedni, ha el akar menni, hát menjen. Nézd, pénzt ad nektek, gondolom eleget. az meg hogy az apai szeretet hiányzik, úgysem tudod belőle kizsarolni, és látod hogy olyan mint egy eszement tini... Ha szóvá teszed, akár finoman is, hogy miért nem törődik veletek, csak neked ugrik és veszekszik, mert azért tudja nagyon jól, hogy nincs rendben amit művel.

Szóval szerintem legyél vele kedves, ha kell valami akkor mondd meg, és legyél te a felnőtt. Ne tiltsd a nőtől, és ne tegyél a nőre megjegyzést. Elég vélemény az, hogy nem mész el a nőhöz.


Mellesleg egy jóérzésű nő szerepe éppen hogy az lenne, hogy próbáljon összebékíteni titeket apukáddal. De mivel esze ágában sincs ez, egyszer úgyis szét fognak menni, csak ki kell várni.


Szóval tényleg, ne azon agyalj, hogy apukád rosszul bánik veletek. Tényleg, ezen kár. Elment az esze. Sajnos van ilyen. Végül is ha belegondolsz te rendesen viszed a háztartást, a húgoddal is tudsz foglalkozni, gondolom. Nem éheztek, van miből vásárolni, van fűtés. Érted, attól hogy bizonygatod neki, hogy milyen tapló nője van, és hogy ő is milyen lehetetlen alak, ettől úgysem fog megváltozni, és nem lesz jobb. Ettől függetlenül nyilván igazad van, csak ezt ő nem elég bátor hogy beismerje.


Fel a fejjel! :)

2009. dec. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!