Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha azt látom-érzem...

Mit tegyek ha azt látom-érzem hogy már nem szeret a párom és legszívessebben elhajtana? De van 1 közös gyerekünk.

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 11:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Te vagy a férfi, vagy a nő?

Beszéltetek már erről? Ha igen, mit mondott? Mi az, hogy elhajt, milyne helyzetekben?

Ezeket fejtsd ki kicsit bővebben.

2011. nov. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Attól is függ te mit érzel iránta. Megéri/akarsz harcolni érte? ...és a gyerekért?
2011. nov. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nő vagyok és egyszerűen megunt engem és a közös gyerekünket...elege van belölünk
2011. nov. 4. 11:05
 4/15 anonim ***** válasza:
Ezt egy kicsit bővebben kellene kifejteni. Bár ha úgy van, hogy elege van és nem szeret, akkor menjen. Gyerek miatt felesleges együtt maradni és mindannyian csak szenvednétek ebben a kapcsolatban.
2011. nov. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
az a gond hogy mi vagyunk ő nála ..szoval elvileg nekem kellene menni.Gondolom biztos örülne neki igy laza 6 év után hogyha elmennék
2011. nov. 4. 11:14
 6/15 anonim ***** válasza:
De ez miben mutatkozik meg?
2011. nov. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Mégis mibõl gondolod, hogy mar nem szeret?

Tisztazzad vele ezeket a dolgokat lehet, hogy csak te ezt elhiteted magaddal.

Talan problémai vannak, és nem beszél róla.

Õ akarta ezt a gyermeket?

2011. nov. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Meg kellene ezt beszélnetek. Ha elege van belőletek,annak oka van! Nem csak ő a hibás,hanem te is.
2011. nov. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy én jelenleg nem dolgozom azaz nincs munkahelyem .De ettől függetlenül azért nem tétlenkedek mert ugy élek mellette mint egy cseléd..fözök ,mosok takarítok felszolgálom az ételt italt ..mindent megcsinálok ha haza jön ,neki még a konyhába sem kell lépnie mert kiszolgálom ..De neki ez már nem kell
2011. nov. 4. 11:21
 10/15 A kérdező kommentje:
Valóban biztos hogy én is hibás vagyok ..
2011. nov. 4. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!