Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, ha a párom soha nem jön...

Baj, ha a párom soha nem jön velünk nyaralni, mert ő másképp szeret kikapcsolódni?

Figyelt kérdés
Mindig nélküle megyünk nyaralni,a testvéreimmel és családjukkal.Párom inkább horgászik,vadászik,dolgozik.Szerintetek ez válóok?
2010. febr. 14. 12:28
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Igazán megtehetné érted, hogy elmegy veletek mégha nem is akar...
2010. febr. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%

Ez így nem kapcsolat!

Ahová ti mentek nyaralni,nem hiszem,hogy ne lehetne horgászni,stb...

Dolgozni akar? Ha most munkamániás,mi lesz ha gyereketek lesz,avval is hanyagolni fogja a foglalkozást?

2010. febr. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Van egy 6 hónapos babánk,kíváncsi vagyok,nyáron eljön-e velünk.A Balcsira minden évben visz-hoz minket,de 1 napnál többet nem bír ki,mert mi állandóan a vízben vagyunk,meg napozunk,ő meg nem szereti ezt az "unalmas" programot,meg a kánikulát sem.Nem munkamániás,csak a hobbija a munkája,de otthonülős típus is.Mi meg csavargósak vagyunk a nagylányommal.
2010. febr. 14. 12:42
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Húú így már értem:)

Biztos lehetne valami köztes megoldást találni nem?

Oké nem szereti a kánikulát,a fürdést.Addíg dolgozzon az apartmanban,este meg amikor már nincs meleg,mehetnétek sétálni,stb.

Ez sem jó?

(második voltam)

2010. febr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%

Nekem nem baj...

Ha neked sem, akkor nem baj. Ha neked igen, akkor az.

2010. febr. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg kellene próbálni valamilyen köztes megoldást találni.

Néhány ötlet, amit tehetnél:

1. Mehetnétek, most a családtól külön, a ti kis családotokkal nyaralni.

2. Úgy alakítani a programokat, hogy fele-fele arányban mindenkinek megfeleljen. (Bár 6 hónapos babával nehéz lesz)

3. Én is elunom magam, ha csak feküdni kell a napon, de ha pl.: megnézek egy két nevezetességet, biciklizem, eddig sosem próbált sporttal ismerkedem meg, szóval vannak programok, melyek nem kötelezőek, akkor talán könnyebb.

Esetleg amit ő szeretne, de te nem rajongsz érte, azt is bevállalni. Még lehet, hogy élvezni is fogod


Sok szerencsét és szerintem ez még nem válóok. Bár lehet, hogy csak tényleg a saját családjával szeretne lenni, anyós - após - sógorok - sógornők nélkül.

2010. febr. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
dehogy válóok! az én férjem vadász, én természetfotózok, volt már, hogy együtt mentünk különböző utakra, de többször, hogy külön, meg egy időben, de más társasággal az ország két végébe. nincs ebben semmi, szerintem mindenki oda menjen ahol jól érzi magát!
2010. febr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi csajok,jókat írtatok!Mondjuk,vitorlázni szeret,de az is csak egy nap.Szerintem sem válóok,de van,aki szerint az.13 éve szeretjük egymást.
2010. febr. 14. 14:47
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha Kovács és matektanár, akkor minden a legnagyobb rendben...
2010. febr. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Balogh és mérnök,már késő!Örülök,hogy nem látjátok ezt válóoknak.
2010. febr. 15. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!