Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy éreznétek magatokat, ha...

Hogy éreznétek magatokat, ha a párotok egy nagyon csinos, modell barátnőtök képeit nézegetné elég gyakran egy közösségi oldalon? 25 éves.

Figyelt kérdés
2014. máj. 10. 09:32
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is az a véleményem, hogy azt azért megnézném, mit szólnának azok, akik itt írják, hogy nem baj ez, meg így a bizalom, úgy a bizalom, ha a pasijuk más nőkre csorgatná a nyálát...
2014. máj. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Engem már az zavart mikor egyszer nézte meg. Mondjuk nálunk egyik kolléganőm képeit nézegette akit ő akkor még szinte nem is ismert, nem is volt ismerőse se faceen tehát rá kellett keresnie és hát köztudottan ez az ismerősöm gátlástalanul csalja a férjét ami párom szerint az ő dolga és mintha még a csaj pártján is állna. ...szóval zavart, de nem mondtam semmit. Viszont ha ez rendszeres lenne biztos szóvá tenném főleg mert párom nagyon ritkán ül le a gép elé. Ha mondjuk minden nap gépezne és mellette másik 20 ember képeit is nézegetné akkor nem olyan gáz, de nálunk nem ez van.
2014. máj. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
24%
Valószínű, hogy tetszik neki, és otthon ilyen "minőséget nem kap, esetleg azt csekkolja, hogy szabad-e a nő, és rá lehet-e röppenni. Engem zavarna, nagyon bántónak érezném, hogy másban gyönyörködik, mert úgy érezném, hogy én nem vagyok lég jó neki. Akkor már inkább a playboyban nézelődjön..
2014. máj. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha megnézné őket, nem zavarna.

Ha többszöri alkalommal átnézné ugyanazokat a képeit, azt már furcsának találnám.

2014. máj. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
74%

Az enyém meg nálam sokkal rondábbakat nézeget, na bumm, nem tudok én se okosat mondani így sajnos:( :D Tudom, hogy relatív, de nagyon szar, mert egy rakás ismerőse dicsér, és akinek meg megmutatok 1-2 csajt, azokat eddig mind lehúzták, hogy ugyan már, mi ez, stb.. mármint ez a többség aki szép azt elismerem én is, de elég sajátos ízlése volt/van, ezért néz ilyeneket. Mármint facebookon mindig látom a Keresésben, hogy kiket írt be, kissé elkeserítő, mit ne mondjak. Nem tudom melyik rosszabb, a nagyon csinos vagy a nem csinos verzió. :S Amúgy mindegyiknél rosszul érzem magam. Néha előfordul hogy egy réges régi szerelmével beszél, de tök átlag dolgokról és kb tényleg félévente egyszer. Meg normális a csaj. És szerintem sokkal szebb nálam, persze amikor rákérdeztem mindig az volt, hogy áá, eléggé deszka, stb.. na, az elmúlt 3-4 évben megváltozott és hirtelen lett melle meg feneke is, de vékony maradt.. szóval áldom az eget, hogy 200 km-re lakik. Elég sokat marcangolom magam miatta, ha eszembe jut, mert tényleg szép meg tehetséges csaj ő is, kedves is, rossz szavam nem lehetne rá, tényleg magával ragadó, még ezek a "semmitmondó" ritka beszélgetések is rosszul esnek, persze sohasem mondom, és azt sem, hogy irigyelném. Pedig én se vagyok ronda.

Bocsi ha sokat írtam, csak jelzem ezzel is, hogy tökéletesen átérzem.:(

2014. máj. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
mi lett a vége? együtt vagytok még?
2021. nov. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Dehogy vagyunk. 😃 Nem is emlékszem már erre az esetre. 😃 Elhagytam, elköltöztem más városba,azóta családom van. :)
2021. nov. 12. 14:24
 28/29 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök, hogy jól alakultak a dolgaid a végén! :)

Minden jót neked!

2021. nov. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Neked is! :)
2021. nov. 13. 08:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!