Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A facebook-os "szép családi...

A facebook-os "szép családi beállitások" hány %-a igaz?

Figyelt kérdés
Leforditva: akik eroltetik kifele a szep csaladi kepeket, ott torvenyszeru, hogy a hatterben baj van?
2014. máj. 11. 06:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Érdekes elmélet? Miből gondolod, hogy így van?
2014. máj. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Miért lenne baj? Az mar elo se fordulhat, hogy ma is léteznek boldog családok?
2014. máj. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

na, elég hülye kérdést sikerült összehoznod.

Ahol erőltetik, ott nyilván mindnél gond van, de én egy ismerősömnél se látom ezt. Szóval vagy rossz körökben mozogsz, vagy egy kekec minden lében kanál vagy.

2014. máj. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
!Nem mindenhol.Mi nem vagyunk fent Facen,de gyűjtöm magamnak a szép családi/szerelmes képeinket.Emlékbe.Én nem tenném ki,de ettől még más kiteheti és ebből az okból nincs benne hátsó szándék,de tény.hogy sokan csak akarják mutatni a szépet.
2014. máj. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem azért teszik ki, mert büszkék rá, hogy boldogok és valódi. Én biztosan nem tenném ki ha nem így lenne.
2014. máj. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem ha sikerült megvalósítani valamit az idealizált énképükből, avval eldicsekednek. Ha csak egy kicsi része igaz is.:)

De az aktivitásból kiderül, hogy ez csak átmeneti. Valaki 2-4 évig posztol, mint a fene, aztán abbahagyja. Ilyenek vannak.


Meg ez imidzsépítés is.

2014. máj. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
97%
Ez kb ugyanolyan %-ban igaz, mint a valós életben. Itt is, ott is vannak kifelé "vetítők", csodás párkapcsolatról regélők, miközben minden hazugság, amit magukról állítanak. Emögött lehet önámítás, mások kábítása, színjáték, amivel valamilyen célt akarnak elérni, pl az exeket bosszantani, stb. Több olyan párt ismerek, akik kifelé azt mutatják, hogy ők egy álompár, miközben otthon nyírják egymást, vagy van 3. is a kapcsolatban.
2014. máj. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha természetes képet mutatnak azt tapasztaltam ott tényleg rendben mennek a dolgok. Viszont, akik napi szinten ömlesztik a hírfolyamra a nyálas vallomásaikat, amik igazán kettőjükre tartoznának, ott sokszor kibújik szög a zsákból! És olyankor jönnek a hírfolyamra a mocskolódások, amik szintén nem tartoznak a többiekre. Én ilyenkor szoktam tiltani az ismerőst.
2014. máj. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen. Tudják, hogy belül baj van, és ezért azt akarják mindenáron, görcsösen elhitetni a világgal, hogy nemhogy baj nincs, de éppen az ellentéte: nem szánalomra méltóak, mert baj van, hanem egyenesen irigylésre méltóak, mert ők aaaaaaaaannyira rendben vannak! Hát egy frászt vannak jól.


Ha valaki tényleg boldog, és jól érzi magát, az egyrészt nem erőlteti a világra a dolgait, másrészt nem foglalkozik azzal, hogy a világ mit szól hozzá.

2014. máj. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ilyen statisztikát nem végeztem. :)

Viszont azt saját tapasztalatból biztosra mondhatom, hogy egyáltalán nem törvényszerű hogy baj van ott, ahol vannak kirakva családi képek.

2014. máj. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!