Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg minden nő (kapcsolatba...

Tényleg minden nő (kapcsolatban élő, egyedülálló) tudna válogatni jelentkező férfiak közül? Mert olyan sokan ezt hangoztatják. Miért? Olyan szépek, vagy miért?

Figyelt kérdés

Az lényegtelen hogy szex,vagy komolyabb kapcsolatra.

Én miért nem érzem úgy,hogy tudnék,ha akarnék?

Nem is akarok(10 éves kapcsolatban élek,meg is tudom számolni,ennyi idő alatt hány embernek tetszettem,akiről tudtam.)Nagyon kevés.

Zavar,mert mindenki hangoztatja,hogy egy nőnek de könnyű lenne felszedni valakit.

Ilyet sose tudnék gondolni sem!Inkább azt hogy:mi tetszik bennem,hogy pont én?

Ha most ismerném meg a páromat,szerintem rám se nézne!



2014. máj. 1. 15:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
58%

hello! nagyon szép nőnek tartanak, állandóan megkérdezik, h modell vagyok-e, rengeteg pasinak csorog utánam a nyála, de mégis: sokszor olyan magányosnak és nyomorultnak érzem magam, h ha ránézek egy pasira egyből az jut eszembe, h milyen lenne vele az ágyban. nincs önbizalmam, pedig lenne mire. van egy-két pasi, aki talán ugrana, ha felajánlkoznék neki, de nekem az nem kell! mert nem testi kalandot keresek, hanem kölcsönös szerelmet. van akinek alacsony az érzelmi intelligenciája, és beéri bárkivel, van, aki igazán érezni akar, vár az igazira, nem baj, ha beleőszül. mondhatjátok, h lúzer, ha ezt érzi belülről, nem bújhat ki a bőréből.


aki ezzel henceg, h bármikor kerítene magának pasit, az jó eséllyel arra gondol, h akadna, aki épp megdugná. hát....

2014. máj. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%

"Én miért nem érzem úgy,hogy tudnék,ha akarnék?"


Mert az önbizalmad a béka hátsója alatt.

Hosszú távon felőröl, próbálj változtatni rajta!

2014. máj. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
1-es hány éves vagy?
2014. máj. 1. 15:52
 4/24 anonim ***** válasza:
82%

A boldog emberek sokkal vonzóbbak, ezért aki boldog kapcsolatban él, sokkal több ajánlatot kap a legtöbb esetben, mint a magányos emberek.

Számtalanszor voltam úgy, hogy kapcsolatban mindenki kikezdett velem, aztán miután szétmentünk egy pillanat alatt unalmassá váltam a szemükben.

10 éve vagyok együtt a párommal (most már férjem), és igen, csapnák a szelet többen is, persze a hagynám. Van, akinél még érdekesebb vagyok amiért házas vagyok, én vagyok számára a tiltott gyümölcs, a vad, akit nehéz leteríteni...stb. Spec ezt a pasit 100%, hogy szingliként nem is érdekelném, és akkor sem, ha esetleg viszonoznám a közeledését. Ő tipikus esete annak a férfinak, akit jobban érdekel a vadászat, mint maga a vad.

2014. máj. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Kapcsolatban élő érdekesebb?

Én évekig azt gondoltam,azért vagyok le..va,mert kapcsolatban élek,és ezt tudják is.De az nem igaz,sokan nem ismernek.Nem tudom szépnek tartanak-e az emberek általában.

2014. máj. 1. 15:56
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyedülálló ezt írja az baromság, nyilván. Vagy csak megdugni akarják (amit a nő is érzékel), vagy csupa olyan pasi aki neki nem jön be. Ez max felvágás a nagy semmire. Különben is, mit számít ez? Ettől nem lesz neki jobb.
2014. máj. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy érdekesebb! Akinek van férje azt nem kell elvenni!!! Ilyen egyszerű!
2014. máj. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
87%

Szeintem fordítva is igaz. Férjemre úgy ragadtak a nők, mint a légy a sz..rra (csúnyán fogalmazva), miután ott villogott az ujján a karikagyűrű. Gondolom azt mutatja, hogy ő megbízható és komoly, (amellett egyébként hogy jóképű és okos is. )

Nekem is mindig akkor udvaroltak volna a legtöbben, mikor a rózsaszín ködtől se láttam, se hallottam. Ilyenkor az ember elégedett, boldog, kiegyensúlyozottabb, szerintem emiatt vonzóbb.

2014. máj. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem, ha egy nő tényleg csak szexelni akar, akkor valahogy megtalálja ehhez a partnert. Ez úgy kiül rá, és lesz rá alkalma.

Te nyilván sosem akartál csak szexet, nem is viselkedtél ribisen, ezért is nem környékeztek meg olyanok, akiknek csak arra kellettél volna.

Ha pedig a férfiak azt érzik egy nőn, hogy neki csak egy komoly kapcsolat felelne meg, alkalmi légyottba nem megy bele, azt a nőt már nem annyira környékezik meg a férfiak, akkor sem, ha tetszik nekik az a nőt, hiszen ők sokszor nem akarnak komoly kapcsolatot, legalábbis amíg fiatalok, mondjuk 30-on innen vannak.

2014. máj. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
80%

nem, mert egy nő nem hívhat el randira, egy nő nem hívhat fel, ill. nagyon lejáratná ezekkel magát.

egy nőnek mindig ki kell várnia azt is, hogy randi után felhívják e.

egy nő nem kérheti meg egy pasi kezét sem, mindig izgulnia kell ezen is.


(persze vannak ellenpéldák, de ott a pasinak a kisujját nem kell megmozdítania, csak kihasználnák az embert)


szóval amíg a nő tehetetlen (meg ha utcán el is kérik a számát, illik nem megadni ugye, meg sorolhatnék millio esetet)addig én ebben nem hiszek.

2014. máj. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!