Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van egy 2 éves...

Krisztina1215 kérdése:

Szerintetek van egy 2 éves kapcsolatom most voltam töle terhes de a 8 hetesen a magzat meghalt nem volt elég ez közölte velem hogy mar nem szeret . Lelkileg ki vagyok kint élünk Angliában tehetetlen vagyok . Ki mit csinálna a helyembe?

Figyelt kérdés
2014. máj. 11. 17:15
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
82%

Akkor most hazudsz vagy a korábbi kérdéseidnél hazudtál..

Linkelem a kérdéseidet és a válaszodat. (és még téged sajnáltak)

Figyeljétek a dátumot.

ennél a kérdésnél írt választ a kérdező

# 7/12 Időpont 04-07 08:23

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

Ezt a kérdést a kérdező írta ki.

04-07 12:57..

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Ezt a kérdést is a kérdező írta ki, dátum szerint itt már 5 hetes terhes volt

04-08 17:31

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Számítások szerint te április 8-án már dokinál voltál, és ahogy írod abortuszra mész. Számítások szerint április 8-án már 5 hetes voltál.

Akárhogy is számolom ma május 11-e van, vagyis ha április 8-án 5 hetes voltál akkor ma 10 hetes lennél..

Nos akkor most mi az igazság??

2014. máj. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Április 29 iken mütöttek meg magyarországon. Nem szoktam hazudni ugy volt hogy abortusz lesz mert nem akarta de a magzat elhalt de ha megmondjatok hogy kell orvosi papirt felrakni ide csatolni nagyon szivesen megteszem . Mert van .
2014. máj. 11. 17:48
 23/33 anonim ***** válasza:
38%
Kedvesem ,hívhatod műtétnek,vagy egészségügyi kaparásnak,de én csak úgy hívnám abortusz bár nem teljesen ugyanaz. De össze-vissza beszélsz. Menj haza a szüleidhez,ehhez nem kell túl sok ész ,és egy fél Magyarország asszisztálása.
2014. máj. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
64%
Akkor árulj el nekem valamit. H a párod akivel együtt élsz, egyáltalán nem akar gyereket, és ki is jelenti, hogy nem szeret, akkor minek vagy még vele? Minek ez a kérdés? Nem egyértelmű, hogy 28 évesen keresni kell egy normális férfit??
2014. máj. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Kedvesem az abortusz ha elvetetted a magzatot . Ha elhalt szerintem más hogy nevezik . de mondom küldöm a papirokat ha valkit érdekel mert nem hazudok .
2014. máj. 11. 17:56
 26/33 A kérdező kommentje:
De egyértelmü hgy keresni kell egy normálisat csak az a baj hogy nekem nem megy ilyen könnyen mert szerettem
2014. máj. 11. 17:58
 27/33 anonim ***** válasza:
40%
Írtam is hogy NEM TELJESEN UGYANAZ...tudom ,te most lelkileg ki vagy borulva,és a szövegértéseddel probléma van.
2014. máj. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem a kapcsolatodnak lőttek...Jobb,ha elköltözöl és új életet kezdesz nélküle...Remélem olyanok a szüleid, hogy hozzájuk visszamehetsz.
2014. máj. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen anyukám van . Es ö biztos mellettem lesz .
2014. máj. 11. 18:05
 30/33 anonim ***** válasza:
46%
ja 10éves kapcsolatba szüljön amikor már ép halálra unják egymást?Alighanem ha mindenki arra utazna egzisztencia anyagiak háttér stb igen csak nem születne egy gyerek sem,de sokan meg sem születtek volna.Te meg fogd fel úgy jól jártál ,lett volna egy beteg gyereked akivel kinlódhattál volna kitudja meddig,vagy életed végéig,egyedül.Hagyj a hátad mögött mindent főleg a pasidat és kezdj új életet egy normális emberrel.
2014. máj. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!