Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell valakinek az...

Miért kell valakinek az összes kapcsolatából gyerek?

Figyelt kérdés
Vannak azok a tipusu emberek (nők és férfiak egyaránt) ,akik az összes "igazitól" gyereket szeretnének,általában pár hónap után,hiába van már 1-2-3-4 gyerek (az összes más kapcsolatból,egy apától max kettő) .Miért kell ennyire felelőtlenül családot "tervezni"? Mi hajtja az érintetteket ,meséljetek. Össze vissza hol épp járunk elszórni a magot..
2014. máj. 11. 23:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
Nézd meg, hogy kik ezek és magadtól is rájössz!!
2014. máj. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%
Sosem érdekelt, hogy ki, mikor szül, és kinek. Javaslom ezt a fennkölt tendenciát neked is. Vagy ha nem lehet gyereked, akkor meg tanuld meg, hogy nem nyomunk kigyót békát azokra, akikhez a sors kegyes volt,m és lett gyerekük. Talán nem véletlenül nincs neked.
2014. máj. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Huncut szamuráj te már takaréklángra tehetnéd a szájkaratédat,baromi fárasztó és ostoba kommentekkel bombázod a gyk-t ,csökkentve ezzel -az amúgy sem orbitális magasságokba törő- színvonalat :D OFF vége


A nővérem most 41 éves,de még mindig nem tanult a hibájából,ezt az életmódot folytatja,a kapcsolatai sorra becsődölnek,tönkremennek ,1-2 éves "hatalmas szerelem",gyerek ,aztán sírás,kilátástalanság ,nem tud hová menni,mit csinálon,hová rakja a gyerekekt stb. Ezt már eljátszotta párszor,segítettem szó nélkül mindig. Most viszont már hangot adtam a véleményemnek, miszerint nem ártana dolgozni ,és nem fél év kapcsolat után újabb gyereket vállalni,miközben a többi 4et sem tudja önállóan eltartani. Nagyon megsértődött,megharagudott rám,szerinte ki segítsen ha nem a testvére,ami igaz is,de ezt az eszetlenséget nem lehet a végtelenségig folytatni . És ha nem lennének rokonai már rég mehetne a híd alá a gyerekekkel.

2014. máj. 11. 23:09
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
Gyűjti az emlékeket.
2014. máj. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
18%
A lepontozott válaszolónak van igaza. Semmi közöd hozzá, hogy ki mennyi gyereket szül. Ha meg nem akarsz segíteni a tesódnak, akkor nem segítesz, ilyen egyszerű.
2014. máj. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
41%
"Sosem érdekelt, hogy ki, mikor szül, és kinek. Javaslom ezt a fennkölt tendenciát neked is." csak ezzel az a baj hogy 14 évesen szülnek és nekünk kell őket eltartani
2014. máj. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én speciel nem ismerek ilyen embereket, viszont nem is olyan környezetben nőttem fel, ahol ez divat.


Ezt értse mindenki úgy, ahogy akarja.

2014. máj. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%

"Talán nem véletlenül nincs neked."


Ez elég undorító és lelketlen megjegyzés volt...főleg egy olyan számára akinek tényleg nem lehet gyereke, és nem tehet róla...


Amúgy én sem egészen értem az ilyen embereket. Bár nem is különösebben foglalkozom vele... Csak mikor anyósom beszólt, hogy miért nem akarok 3 gyereket....csak 1-2t akkor megmondtam őszintén hogy 3 gyerek szerintem sok.


Nem tetszett neki...de ő kérdezte.


Amúgy neki is 3 gyereke van. 3 gyerek 3 különböző apától.... hát, akinek ez jó....

2014. máj. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Kedves kérdező, ki vagy te, hogy azt hiszed, te szabhatod meg, ki mikor szüljön és hány gyereke legyen? Talán minden egyes személynek az életét külön ismered másodpercre pontosan, hogy így ítélkezel felettük? Inkább foglalkozz csak szépen a saját életeddel és a saját gyerekeiddel.
2014. máj. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%
Azért, mert az ilyen embert azt hiszi, hogy attól fog együttmaradni és működni a kapcsolata, hogy van gyerek - ha nincs, akkor úgyis szétmennek. Valójában a gyerekkel zsarol és a gyereket tekinti a párkapcsolat ragasztóanyagának.
2014. máj. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!