Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet komoly egy 29 éves...

Lehet komoly egy 29 éves férfi szándéka, ha egy 18 éves lánynak udvarol?

Figyelt kérdés
Nem ismerik régóta egymást, a férfi egy együttesben zenél, ahova sokat járt a lány, és ott ismerkedtek meg, de még beszélni is keveset beszéltek.
2009. dec. 27. 22:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
89%
Unokatestvérem is zenész. Eddig csak hosszú kapcsolatai voltak, semmi gond nem volt.
2009. dec. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
94%

Lehet komoly kapcsolat.

A zenészek között is van "rendes" :P

Vigyázz azért! Ha kiderül, hogy csak rövid távra kellenél neki, inkább ne menj bele.

2009. dec. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
köztünk és van jó pár év(12)lassan félévesek leszünk.nem mondom h nincsenek problémák(esetleg néha a kor miatt) de szeretjük egymást.
2009. dec. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
82%
29 éves pasinak már felesége, gyereke kellene legyen. Nem mert kötelező, csak tényleg meg van komolyodva az a rockzenész? Én megkapirgálnám a múltját, és ha egyéjszakás dugások vannak benne, csak mert megengedhette magának, erkölcsi nullaság miatt ejteném. Alkalmatlan arra hogy rá építsen az ember lánya.
2009. dec. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
82%

Úristen! Zenész? azzal szóba sem állnék! A zenészek csapodárok (kevés kivétel).

Egy 29 éves pasashoz min. 22 éves lány illik korban, annál fiatalabb már sok.


Egy lassan 30 éves pasas csak akkor kezd 18 évessel, ha még du*gni akar csak( nem akar házasságot, komolyat)vagy nem jön be az idősebb, érettebb nőknél nincs sikere.

az is lehet, hogy félénk a srác, és nem mer idősebb nőknél kezdeményezni.

Több lehetőség nincs.


Bár ne legyen igazam....de azért az óvatosság nem árt. 4-5 hónap szexmentes járás bebiztosít:)

2009. dec. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom nem zenész,de köztünk is van 10 év!Én 18, ő 28 éves volt mikor megismerkedtünk!Immár 3 és fél éve vagyunk együtt és a napokban születik meg a lányunk!

Szóval nem mindenki rossz!ÉS nem olyan nagy az a 10-11 év!

2009. dec. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

A korkülönbséggel nincsen baj.


Nézz utána a fickó múltjának. Annál a pont, aki ezt tanácsolta!


Nem kötelező férfiként sem közel a 30-hoz családot alapítani (jellemzően konzumerista felfogás a "legkésőbb 30 évesen család"); biológiailag a férfiak tovább termékenyek, mint a nők, szóval az ő órájuk lassabban jár.

2009. dec. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!
2009. dec. 28. 18:50
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
43 éves vagyok a második feleségem 32. 34 voltam amikor ő 23, én váltam, és összejöttünk. neki se sokan tanácsolták, hogy csak bátran, minden o.k. lesz. Ma a második közös gyermekünkkel van áldott állapotban, egyenlőre nem tervezzük a válást, és hűségesek vagyunk egymáshoz. A barátod személyisége fontosabb a koránál. Ha te tudod szeretni, és tudsz bízni benne, kit érdekel más mit gondol. Ha viszont a saját ítélőképességed vall kudarcot, hát akkor tanultál valamit.
2009. dec. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet komoly. Ám amennyiben nagyon a kapcsolatuk elején vannak, akkor kár még ezen gondolkodni.
2009. dec. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!