Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem hordja az eljegyzési...

Nem hordja az eljegyzési gyűrűt. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

2 hónapja jegyeztem el a barátnőmet (20 éves), és 3 hete azt vettem észre, hogy nem hordja a gyűrűt. A barátnőm nővére és az exe egy helyen dolgoznak, mikor megy a nővéréhez a boltba, mindig leveszi a gyűrűt, ha a szüleimhez megyünk, akkor felhúzza.

Ha heti egyszer elmegy szoliba, megértem, hogy leveszi. De már alig van rajta heti 2-3 órát. :S


2009. dec. 28. 09:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezt vele kéne megbeszéljed,biztos ad rá megfelelő választ.
2009. dec. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Már kérdeztem. Azt mondta: "Nem akarom elveszíteni, félek, hogy leesik az ujjamról!".


Tudom, hogy a méret pont jó, nem tud leesni az ujjáról!

2009. dec. 28. 10:10
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet h elfelejti visszavenni?

Amikor a páromtól kaptam gyűrűt, sokszor volt,h elfelejtettem:S

2009. dec. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem, ha gyűrű van az ujjamon, egyszerűen zavar. Nem lehet, hogy őt is? Miért kell ebből olyan nagy ügyet csinálni?
2009. dec. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

A nővére EXE vagy a barátnődé?

Nem tudom eldönteni miért nem hordja, azt tudom, hogy én is alig hordom, de csak kényelmi okokból.

2009. dec. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan a munkája, ami miatt nem lenne ideális hordani? A férjem nem veszi fel épp emiatt, csak ha megyünk valahá "civilben".
2009. dec. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%
Ha annyira fél, hogy leesik az ujjáról, miért nem hordja a nyakában egy nyakláncra fűzve? Nem tudom a választ a kérdésedre, de elég gyanúsan viselkedik ezzel, hogy hova veszi fel a gyűrűt meg hova nem.
2009. dec. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%
Ebből nem kell messzemenő következtetést levonni, mert minden ember már, de én akkor nem hordtam mikor már kifelé kacsingattam a kapcsolatból és nem akartam, hogy a kiszemelt pasi elriadjon, mert menyasszony vagyok.De a barátnőd nem én vagyok!!!Szóval lehet más oka is.
2009. dec. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

A bolti eladók nem hordhatnak gyűrűt pl. olyan részeken mint a csemegepult , húspult, süteményes rész. Ezért akár meg is büntetheti az ÁNTSZ, ha van ellenőrzés.

Nem lehet hogy a barátnőd élelmiszerboltban van?

Mert akkor érthető.


Ha ruhaboltban, vagy illatszerboltban v könyvesboltban dolgozik, akkor tényleg furcsa!

2009. dec. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Több gyűrűje is van, szereti az ékszereket. Nem dolgozik, főiskolára jár.


A barátnőm volt barátja és a barátnőm nővére egy helyen dolgoznak. (És a nővére szólt, hogy mikor lemegy oda a tesója, nincs rajta a gyűrű, és így beszélgetnek az exével. Persze ez nem baj, csak zavar, hogy "letagad".)

2009. dec. 28. 10:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!