Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha megkérem a barátnőm kezét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megkérem a barátnőm kezét eljegyzési gyűrűt kell vennem elöször vagy jeggyűrű mindkettőnknek? Mi a szokás itt Magyarországon?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 10:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ez is az is. Ha már gyűrűvel szeretnéd megkérni a kezét, és megteheted, akkor én az eljegyzésire szavaznék. Aztán majd közösen kiválasztjátok a jegygyűrűt.
2011. jún. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
54%

szokás szerint karikagyűrű az eljegyzési gyűrű, csak amásik kézen hordva. Nem gyűrűvel szokták a lányt megkérni, azt közösen választják ki. és csak a családi ünnepségen húzzák fel.

De manapság ha gyűrűvel akarodmegkérni,akkor kísérőgyűrűt vesznek. Ez régen nem volt szokás (angolszász szokás egyébként)

2011. jún. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nálunk karikagyűrűk voltak az elsők. A kísérő gyűrű helyett én arany fülbevalót kértem.
2011. jún. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
14%
Ne tedd tesó!!
2011. jún. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Eljegyzésivel kéred meg,aztán együtt választotok karikagyűrűt.
2011. jún. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Akkor eljegyzési gyűrűt fogok elöször venni mert sztem is inkább együtt kéne kiválasztani a karika gyűrűt.

Köszi szépen a segítséget skacok :D

2011. jún. 17. 13:08
 7/19 anonim ***** válasza:

Nekünk karikagyűrűnk van!Fontos volt hogy pár legyen,ne csak én hordjam hanem a párom is szeretett volna!Nem együtt választottuk....vagyis...nézegettünk egy párat így neten és ő sunyiba rendelte meg,szóval végül is ő választotta!:)

Nagyon szép kis egyszerű ezüst karika(utáljuk az aranyat),egy egyszerű mintával az enyém kiegészítve 6 pici kővel!Imádom!

Egyébként ha rozsdás kulcskarikát húz az ujjamra se bánom!:)

24/L

2011. jún. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Hu de jó lenne ha az én barátnőm is ezt mondaná de most még abban se vagyok biztos hogy igent mondana-e.
2011. jún. 17. 16:42
 9/19 anonim ***** válasza:

ma 16:26 vagyok!

Mióta vagytok együtt?Hány évesek vagytok?

Ha már azt érzed hogy megkérnéd akkor biztos szuper a kapcsolatotok és úgy is igent mond!:):):):)Én drukkolok neked!:)

2011. jún. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
6és fél éve vagyunk együtt és én 24 vok őpedig 21. Annyira nem szuper mostanában mert elkezdett dolgozni egy olyan helyen ahol egy csomó pali van és nyomulnak rá errel ami engem nagyon idegesít. :(
2011. jún. 19. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!