Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan zajlik egy eljegyzési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zajlik egy eljegyzési ebéd? Leírnátok, hogy nálatok ez, hogyan zajlott és, hogy a lányos háznál vagy egy étteremben történt? A fiúnak kell mondania valamit mikor felhúzza a lány ujjára a gyűrűt? És fordított esetben?

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 07:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk úgy zajlott, hogy a lányos házban történt, a vőlegényem előbb "elkért" a szüleimtől, majd felhúzta rám a gyűrűt. Nem mondott díszbeszédet nekem (bár a szüleimnek igen), de hiszen mindent láttam a szemében. Persze ez egy teljesen hagyományos lánykérés volt, ódivatú, de én így szerettem volna, ezért megtisztelt azzal, hogy ilyet kaptam. Mindenképpen ez a fő mozzanat, ha örömet akarsz okozni, szervezd úgy, ahogy a menyasszony jelölted megálmodta. :)

Ezután mi otthon, a lányos házban ettünk, de épp Karácsony volt. Az is nagyon jó ötlet, ha egy étterembe megy el a család, de akkor az olyan legyen, ami számukra fontos hely, nem valami random étterem.

Ami a beszédeket illeti, párja válogatja, mondj valamit bátran, ha úgy érzed, mert ilyen szabály nincs kőbe vésve. Az, hogy a lány mond-e valamit, valószínűleg: Igent! :)

2011. máj. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem fújtuk túl, nálunk ez nem szokás! Eleve csak kettesben voltunk, amikor megkért, nem is szerettem volna, ha publikum van. A családnak telefonon mondtuk el, még akkor este. Utána a vasárnapi ebédnél ittunk egy pezsgőt, a család gratulált és kész!

De voltam már "hagyományos" eljegyzési ebéden is. Az a lányos háznál volt. A fiú mondott pár mondatot,hogy mennyire szereti és ezzel a gyűrűvel fejezi ezt ki, felhúzták és utána ettünk!:)

2011. máj. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
mi is csak ketten voltunk a perommal,mi etterembe kotottunk ki .en sem szerettem volna cecot .es ez igy volt szep es romantikus.bar az nem kerdeses hogy jovo agusztusba tartjuk a lakodalmunkat ahova nem lenne szep dolog hogy csak ketten lennenk.de hat szoktak momdani mindenki maskepp csinalja.
2011. máj. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nálam úgy volt elkértem az apjától 4 szem közt, aztán koccintottunk. Majd 1 össze szervezett időpontban 1 étteremben is volt egy kis buli, ott 1 rakás pénzt kifizettem, de ott az a kuva okos apósom kitalálta, hogy sz*r ez... menjünk haza, majd ő bográcsozik, szóval fehér ingben kiöltözve otthon álldogáltunk a füstbe
2011. jún. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja és a szülőkkel ne felejts el meg egyezni a hozományról, mondjuk pl.: 3 malac, vagy 2 hektár föld :-), na jó csak vicc de mi mindig ezen poénkodtunk....
2011. jún. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!