Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket (főleg tizenéveseket...

Titeket (főleg tizenéveseket kérdezek) nem ijeszt meg az önállósodás?

Figyelt kérdés
Az hogy az eddigi környezetetekből (javarészt) kiszakadtok, és egyre több dolgot kell egyedül elintéznetek, vagy hogy a családotok már nem lehet állandóan mindenhol veletek...szóval ilyenek.
2014. máj. 14. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:

inkább tetszik a helyzet

Alig várom hogy teljesen önálló lehessek

2014. máj. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem is inkább tetszik. bár egyetem mellett dolgozok, de nem keresek annyit, hogy az teljesen fedezze a megélhetésemet. ilyenkor annyira utálok anyukámtól pénzt kérni, tiszta cikinek érzem, meg gononszságnak, hogy húszéves létemre még rajtuk lógok. amúgy ez a legrosszabb szituáció, mikor gyakorlatilag még iskolás vagy, nem több szabadidővel, mint gimiben, viszont abszolút más gondolkodással, sokkal érettebben állsz a dolgokhoz. az egyedüli ügyintézés meg ilyenek pedig szerintem egy egészséges nevelésű gyereknél 14-15 évesen elkezdődik.
2014. máj. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

De megijesztett. Méghozzá azért, mert 800 km-re kerültem a családomtól.

De ez az élet rendje (az önállósodás, nem a messze költözés)

2014. máj. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az nem. Sok dolgot már régóta önállóan intézek. Az sokkal inkább megijeszt hogy változni fognak az idők, és lehet hogy már nem az lesz a szobám ami most, lehet hogy nem arra fogok hazajönni az iskolából amire most. Az önállósodással nincs bajom, a felelősség is jöhet, de az zavar hogy el kell költöznöm a családomtól.
2014. máj. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!