Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám csalja anyát, mit csináljak?

Apám csalja anyát, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tehát megismerkedtem egy lánnyal, olyan január környékén és négy hónapig jártunk. a mai napig nem tettem túl magam rajta, hiszen ez volt az első komoly kapcsolatom. A szakításunk előtt gyanakodtam, h van valakije, mert voltak apró dolgok, de nem akartam elhinni, hiszen jól megvoltunk. Később észrevettem h apa egész nap vagy a telefonján vagy a gépen lóg, ha itthon van. Kissé szokatlan volt ez tőle, mivel sosem szerette az ilyen kütyüket, telót is max telefonálásra, ha használja. Aztán egyik nap jövök haza a suliból a haverokkal, és azt látom, hogy apa távolabb tőlünk beszáll az exem kocsijába. Tisztán láttam a lány arcát, mivel 1 percre kiszállt, hogy megpuszilja apámat.. na meg a kocsit is felismertem. Pár hete pedig észrevettem, hogy vagy nem jön haza esténként, vagy csak hajnalban. Apa meg nem szokott dolgozni éjjel. :/ Így csak arra tudok gondolni, hogy apa összejött az exemmel. Mellesleg az exem csak most töltötte be a 19-et, anya meg nagyon úgy néz ki, hogy terhes. Nem tudom mit tegyek, hiszen nem akarok anyának fájdalmat okozni, meg azt sem hogy tönkremenjen a családunk, mert mindig is jól megvoltunk, de azt sem szeretném,hogy titokban maradjon. Tudom, nagyon szar helyzet, de jól jönne pár ötlet, mit csináljak...


17/f


2014. máj. 15. 18:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
54%

egy 19 éves csaj akinek kocsija van, veled járt eddig??


még talán el is hinném, ha a faterral nem kezdett volna


ha az idős hapsik tetszenek neki akkor szóba se állt volna veled, sztem kamu

2014. máj. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Miért akkora baj ez? Ha nem akarsz segíteni, inkább ne is írj.
2014. máj. 15. 18:51
 3/19 anonim ***** válasza:
67%

Atya Isten...remélem csak kamu..most tényleg..az így kemény..


Anyukád tuti terhes, vagy miből néz ki úgy?


Tanács:

Cak egyet tehetsz, ha apáddal beszelsz.. De előbb jó lenne kideríteni tényleg csalja-e, nem sak úgy robbantania ombát.


Szerintem anyukádnak is feltűnt mikor jön haza az apukád, és nem szólt erte, akkor nem leet akkora susmus..

(Remelem)

2014. máj. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

várjál, segítek.. első kérdés: "apa, te randizol a volt barátnőmmel?"


.. a válasz függvényében folyt.köv..

2014. máj. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%
Micsoda story! Ezt meg kellene filmesíteni:)))
2014. máj. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Mostanában sokszor rosszul van, többször haza kellett jönnie a munkából. Nem biztos, csak úgy mellékesen írtam oda.. És szerinted hogy derítsem ki? Kövessem őt? Nem hiszem h sejt bármit is.. legalábbis nem célzott még rá.


Utolsó, nem vagyok vicces kedvemben. -.-

2014. máj. 15. 18:59
 7/19 anonim ***** válasza:
50%
fogadj magannyomozot
2014. máj. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%
Esetleg nem lehet, hogy az exed anyjával jár?
2014. máj. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ez magyarorszàg:((((
2014. máj. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
"Esetleg nem lehet, hogy az exed anyjával jár?" Kizárt, már csak a hajszín miatt is.
2014. máj. 15. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!