Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bárki csalja meg a másikat, a...

Bárki csalja meg a másikat, a közvélemény szerint mindig a férj a hibás. Miért?

Figyelt kérdés
Itt a gyakorin mindig csak azt olvasom, hogy ha a férj félrelép, akkor aljas szemét házasságtörő. Ha viszont a feleség hűtlen, akkor ő csak kicsit hibás, hogy nem vált el előbb, de a szemét férje nem törődött vele, így megint csak a férfi a fő bűnös. Miért van ez?
2014. ápr. 3. 10:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
98%

Én pont az ellenkezőjét látom. Szerintem meg pont hogy a nőket hozzák ki hibásnak.


Az én véleményem viszont az, hogy nincs olyan indok se a nő se a férfi részéről ami ezt megmagyarázná. Senkinek nincs joga ilyen szinten megalázni, ilyen méltatlan helyzetbe hozni a párját. Ha nem jó a kapcsolat, akkor el kell válni vagy szét kell menni, vagy meg kell javítani, de semmiképp sem egy harmadik fél a megoldás.

2014. ápr. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
62%
Mert több itt a női válaszoló
2014. ápr. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
98%
Érdekes, mert való életben meg pont az ellenkezőjét tapasztalom: a közvélemény szerint mindig a nő a hibás. Pl. meghízott, biztos nem ad meg mindent a férfinak otthon, biztos elviselhetetlen, biztos egy ribizli, akinek nem elég neki egy farok. A férfi soha nem tehet semmiről. De még ha megcáfolhatatlan tény, hogy a férfi egy brutális, összeférhetetlen alak, akkor is a nő a hibás, mert miért ilyet választott?
2014. ápr. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
16%
Azért hogy megfékezzék a férfiak öntudatra ébredését. Amíg a férfiak azzal vannak elfoglalva hogy védjék magukat az ostoba vádakkal szemben addig nem lesz idő a férfi poligámia kiharcolására.
2014. ápr. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem a gyermek szuletesevel inkabb a nok/felesegek erzelmei valtoznak meg, halvanyulnak el.


Es a problemak itt kezdodnek. Elhidegules, keves intimitas, veszekedes, flirt egy munkatarssal/munktarsnovel, felrelepes, valas. (Itt mar szinte mindegy melyik oldalon tortenik meg.)


Es az elet csattanoja, hogy a feleseg, aki az elejen csupan a legjobbat akarta a gyermekenek-es ezert meg akar az edesapat is hatterbe szoritotta-, olyan helyzetbe hozza akár akaratan kivul is a gyermeket, hogy valas utan nem az edesapa nevelheti. Es ketlem, hogy barmelyik gyermeknek jo lenne.


Mert en specko a gyermekeim sikereit magamnak tudom be. Ugyanakkor nem tudom, hogy mas gyermek sikereit magamenak tudnam-e be.


Szoval mindketten hibasak, de leginkabb a jo Isten. Mert a hazastarsi szeretetnel erosebb anyai erzelmekkel aldotta meg a noket.


Megjegyzem meg egyszer, hogy csupan szerintem...

2014. ápr. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
48%

Ismét egy nagy igazságérzetű lázadó... :P

Senki nem mondta, hogy csak a férfi a hibás egy megcsalásos ügyben. Én magam megcsalt nő vagyok, mégis azt mondom, hogy én is tehettem róla. Elhanyagoltam magam, hisztis voltam. Kinek kell egy ilyen nő?


Mégis azt mondom, hogy nem a megcsalás a helyes út, hanem az, hogy megpróbálom a másikat ösztönözni pl. hogy csinibb legyen. Vagy nem piszkálni állandóan, amiért hisztis lesz.


Az én esetemben tök mindegy volt végül is, mert a exem ilyen típus volt. Nem bírt megmaradni egy nővel sem. A mostani feleségét is csalja...

De ugyanúgy hibásak azok a nők is, vagy ha jobban tetszik, harmadik felek is, akik képesek egy ilyen kapcsolatba belemenni.

2014. ápr. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
94%
Mindig az a hibás, aki megcsal, akár férfiról, akár nőről van szó.
2014. ápr. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
67%

Én úgy gondolom, hogy ha valaki megcsal valakit, akkor a házasságban van a hiba. Valami elromlott. Ettől független a megcsaló gyáva és hibás, mivel nem merte ezt megbeszélni vagy nem is akarta. Kettőn áll a vásár.

Én személy szerint azt utálom, ha valaki elkezdi ócsárolni a harmadik felet. Na ő az, akit nem kéne, nem ő tette tönkre a házasságot, hanem a házastársak.

2014. ápr. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
5%

Mindig a megcsalt fél a hibás. Mert ő nem volt elég jó a másikhoz, és az azért ment arrébb.

Függetlenül attól hogy milyen nemű az illető.


Túl kell lépni rajta, tanulni belőle. és élni, nevetni, és élvezni az életet:)

2014. ápr. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
97%

Ezt én nem így látom, sőt inkább kicsit fordítva. :)

A nő k_rva, hentereg miközben a férje dolgozik (manapság a nők is ugyanúgy dolgoznak) azonnal ki kell dobni, stb.

A férfit meg hajtja a vére, biztos nem elég jó feleség a felesége, meg kell neki bocsátani, meg kell beszélni a dolgokat, stb.

2014. ápr. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!