Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a felesége megcsalta őt,...

Ha a felesége megcsalta őt, és most ő velem csalja a feleségét ennek mi értelme van? 18L

Figyelt kérdés
Van egy nálam sokkal idősebb férfi. Edzésekről ismerem. Sokat beszélgettünk, találkozgattunk, és beleszerettem. Nagyon gondoskodó,figyelmes,sokkal érettebb mint a korombeliek. Tudom, hogy van felesége, és gyereke, de nem tudok parancsolni az érzéseimnek. A felesège megcsalta, még mielőtt mi összejöttünk volna, de a gyerek miatt nem vàltak el. Semilyen nemi életet nem élnek, és a nő is sejti, hogy van valakije. Mi értelme van így ennek?
2014. ápr. 26. 22:57
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%
S én vagyok rossz beteg ember mert nem bízok az emberekben....
2014. ápr. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
92%
Arra még nem gondoltál, hogy amit a pasi mondott kettőjük kapcsolatáról annak a fele sem igaz?
2014. ápr. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
A nő előbb csalta meg,tudom, hogy nem helyes dolog, minden nap úgy kelek fel, hogy ezt befejezem, de ennyire nem voltam még szerelmes, ő nekem az első. Csak reménykedek, hogy elválnak egyszer, hiszen csak aludni jár haza.
2014. ápr. 26. 23:12
 4/28 A kérdező kommentje:
Ez nyílt titok, mindenki tudja, nem is tőle hallottam először.
2014. ápr. 26. 23:13
 5/28 anonim ***** válasza:
87%
az 1-es megmondta dióhéjban a lényeget, téma lezárva
2014. ápr. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
93%
Hát akkor reménykedj még jó pár évig-évtizedig. Ha akarna már elvált volna. No de akkor ki rakná elé a főtt ételt és ki mosná a ruháit?
2014. ápr. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
82%

"Mi értelme van így ennek?"


Az égvilágon semmi. Csak szétdúlsz egy családot...gratula!

2014. ápr. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
98%

Csak azért mert azt mondta a pasi, hogy a nő megcsalta, meg nem élnek már nemi életet nem biztos ám, hogy ez a valóság. :D Egy kicsit naivnak tűnsz!

Én úgy gondolom azért nem akar kilépni a házasságából mert neki így kényelmes és nagyon is megfelel. Veled meg csak szórakozik.

2014. ápr. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
80%
Teljesen mindegy, hogy a felesége megcsalta, az még nem jogosít fel arra, hogy ezt tedd. Szegény gyerekének még nem elég hogy az egyik szülője félrelépett, ki fog derülni, hogy még a másik is. Mind undorítóak vagytok, a feleség is, a faszi is, meg te is. Egyedül a gyereket sajnálom.
2014. ápr. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
76%
Ennek semmi értelme. Sose fog elválni. Neki így kényelmes. Te meg elbaxod a fiatalságod amikor találhatnál egy korodbeli normális fiút, akivel tervezhetnéd a jövőtöket. Mert ezzel az idősebb féreggel nem lesz semmilyen jövőd.
2014. ápr. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!