Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hozza el a párom a...

Miért hozza el a párom a hétvégékre az előző kapcsolatából született gyermekeit, ha nincs is ideje foglalkozni velük?

Figyelt kérdés

Nekem nincs semmi bajom a gyermekeivel. 9 és 5 éves lányok, 6 éves kisfiú.

A páromat már kérdeztem, de elintézte annyival, hogy ez az idő neki jár és a gyermekeinek is jót tesz, ha megismernek minket. Ez így nagyon jól hangzik, de a valóságban nem túl sok értelmét látom, mert mi alig vagyunk itthon.


2014. máj. 17. 14:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

És akkor ki vigyáz a gyerekere?


Miért hozza el? Fura egy hozzáállás...

2014. máj. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Na ezt én is megkérdeztem tőle mikor a 4.hétvégén én voltam csak vele.


Szerintem azért mert ha nem teszi anyuka elhordja mindennek.

2014. máj. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

Ha anyuka elhordja mindennek, akkor anyukának igaza van. Ugyanis neki is jár egy kis szusszanás, apukának meg a láthatás.

Ha a apukának nincs rá igénye, és a barátnővel vannak a gyerekek, akkor a barátnő is beláthatja, hogy ő is rosszul választott, nem csak a volt feleség.

2014. máj. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 szabad név? ***** válasza:
67%
Így valóban úgy hangzik, hogy értelmetlen elhozni a gyermekeket, mégis úgy látom, hogy helyesen tette a párod. Ha közelebb nem is kerültek hozzátok, legalább nem is idegenedtek el. Én azt látnám helyesnek ha már ő nem is, akkor te igyekeznél ilyen alkalmakkor közös programot szervezni a gyerekekkel. Ha nincs is sok időtök(beosztás kérdése), legalább egy kis; játszótér, fagyizás, séta, mozi..... Ha veletek élnének a gyerekek, akkor is kellene, hogy legyen idő a velük való foglalkozásra. Beszéld meg és tudatosítsd ezt a párodban. Évek múlva megbánhatja, ha nincs kellőképp a gyerekei mellett. Te pedig vmikor gyerekestől fogadtad el a párod, úgyhogy a jelenlegi helyzetet is el kell fogadni(bár én értem, hogy nem a gyerekekkel, hanem a helyzettel van bajod) Egy gyereknek egyaránt szüksége van egy anyára és az APJÁRA is. Segíts a párodnak a változásban. Sok sikert!
2014. máj. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Érdekes felfogás,hogy azt mindenki tudja hangoztatni a kérdésekhez,hogy a férfinak a gyerek az első,meg az új párjának semmi köze a gyerektartás összegéhez,meg tudta,hogy gyerekes pasival kezdett.Olyankor nincs joga az új nőnek,de ha a pasi le se sz.rja a gyerekét,akkor az új nő ajnározza meg szervezzen neki programokat.Azt persze el lehet várni.
2014. máj. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

A párom a munkarendje miatt folyamatosan 12 órázik hétvégente, van, hogy haza sem jön szombaton, mert túl fáradt hozzá, inkább a főnökénél alszik. Vasárnap hazajön, hazaviszi a gyerekeket és ennyi a velük töltött idő.

Én szombatonként tanfolyamra járok, utána dolgozni megyek (6-kor indulok, este 10-re érek haza), vasárnaponként csak dolgozok, de akkor is csak 1/2 8 körül érünk haza, addigra a párom már hazaviszi őket. Az én gyermekeim ilyenkor vagy a szüleimnél vannak vagy a volt anyósoméknál. A párom gyermekei nálunk vannak és a szomszédunk vigyáz rájuk, néha az én gyermekeimre is ő szokott vigyázni, ha máshogy nem tudjuk megoldani.

Hétköznap többet vagyunk otthon mint hétvégente, de az anyjuk ragaszkodik a hétvégi láthatáshoz, már próbáltunk változtatást kérni, de elutasították (túl messze lakunk és nem tudnának a gyerekek iskolába, óvodába menni, illetve csak úgy, ha 1/2 5-kor indulnának).

2014. máj. 17. 15:17
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez komoly.sztem felesleges a gyerekeket rángatnotok,ha otthon se vagytok!ilyenről még nem is hallottam.
2014. máj. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
A bíróság határozata alapján az apa is megkapja a gyermekét láthatásra! Ha te ezt megkérdőjelezed, akkor nem vagy tisztában ezekkel a törvényekkel! tájékozódj!
2014. máj. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló! Nem értem, hogy ezt miért írod. Nem azzal van a baj, hogy nem adja őket az anya a láthatáskor, hanem azzal, hogy ragaszkodik a hétvégékhez, amikor mi alig vagyunk otthon.
2014. máj. 17. 15:36
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
Neked hány gyereked van? Amúgy előbb-utóbb találnotok kéne erre valami megoldást, mert ennek így tényleg semmi értelme nincs, oké, hogy az anyuka pihenhet picit, de mégis mit keresnek a párod gyerekei a szomszéddal egész hétvégén? Ez abszurdum. Nekem még az is sok lenne, hogy a saját gyerekeimet nem láthatom egész hétvégén, de hogy ő meg odahozza az övéit, mikor otthon se vagyunk... hát ez így rettentő baromság. Milyen idő jár neki ? A munkaidő? Nem tudna csak hétközben dolgozni? És te?
2014. máj. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!