Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érhetném el, hogy...

Hogyan érhetném el, hogy biztonságban érezze magát velem?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy van egy számomra nagyon fontos lány akivel már hosszú ideje barátok vagyunk. Néhány nappal ezelőtt mondta, hogy nem érzi 100%-osan biztonságban magát, ha velem van. Megkérdeztem miért nem? Mire felhozott egy nem túl régi történetet, ami az volt, hogy ültünk egy viszonylag forgalmas helyen, és odajött hozzánk egy úriember, aki elvett tőle valamit, én pedig nem álltam ki mellette, jóformán nem voltam határozott és hagytam, hogy elvegye tőle azt a dolgot.
2014. máj. 18. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha megint lesz egy ilyen szituáció, mint amit leírtál, akkor védd meg. Állj ki mellette!
2014. máj. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Magyarul: cserben hagytad. Hát, mivel ez történt így kétszeresen kéne, hogy a szokásosnál többet tegyél le az asztalra ahhoz, hogy egyáltalán alaphelyzetbe álljon a kettőtök bizalmi kapcsolata.
2014. máj. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor mostantól tudatosítanod kell benne mind szóban,mind tettek formájában,hogy fontos neked,és számíthat rád.Sokat kell majd bizonyítanod,de szerintem megéri,ha kölcsönös a szimpátia.
2014. máj. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Viselkedj határozottan, férfiasan, bátran, úgy, amivel bizonyosságot nyer a lányban az, hogy a múltkori az csak egy egyedi, egyszeri eset volt és számíthat rád a bajban.
2014. máj. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy elvett tőle valamit? És hagyta? Gratulálok... én a kezét törtem volna el, ha hozzám ér, nem várom a csodát.


A megvédésről:

- buliban megjegyeztem a barátomnak, hogy az a pasi - mögöttünk állt - nagyon bámul (ijesztő, sóvár tekintettel, meg nem is érdekli, hogy itt vagy, és félek, hogy fogdosni kezd. Erre megfogta a vállam, a szemembe nézett: azt nem hagyom (pedig esélye sem lett volna, a csávó vagy másfél fejjel magasabb volt nála).

- máskor nyáron álltunk a zebránál, egy pasi leplezetlenül méregetett (pedig félhosszú szoknya és sima póló volt rajtam), mire ő egyszerűen szembefordult velem, hogy takarjon


Mit tehetsz? Legközelebb kiállsz mellette, meg magyarázd meg neki, miért nem tetted most... amúgy ez neked nem jön ösztönből?

2014. máj. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!