Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beteg vagyok! Hogy tudom így...

Beteg vagyok! Hogy tudom így el hozni a gyereket láthatásra, hogy az anya biztonságban érezze?!

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag ugyan annyit van nálam a gyerek mint az anyjánál!Nem régen derült ki,hogy gyomorfekélyem van és nem tudom mi tévő legyek,hogyan tudd biztonságosan nálam lenni a gyerek ( másfél éves),mert időnként erős fájdalmaim vannak amik nem szólnak előre..Kell ez anyának tudni erről?elvégre semmi közünk egymáshoz,a kórházban sem adtak neki felvilágosítást mert nem családtag!Macerás a kérdés,de talán valaki tudd segíteni!
2013. ápr. 26. 10:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%
Kezelteted magad, voltál orvosnál? Ha jó a viszonyotok szólj. Ha megbízik benned engedni fogja.
2013. ápr. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
nem magamtól jöttem rá,hogy gyomorfekélyem van! Nem jó a viszonyunk!
2013. ápr. 26. 11:06
 3/27 anonim ***** válasza:
6%
természetesen tudnia kell róla.Én elhiszem ,hogy nagyon szereted a gyermeket,de pont az ő érdeke kívánja ,hogy talán addig te menj hozzá.gondolj bele mi történne ha éppen akkor görcsölsz be amikor a kezedben tartod.
2013. ápr. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
34%
Kezeltesd a gyomorfekélyed, addig meg látogasd a gyereket náluk.
2013. ápr. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
81%

Nem biztos, hogy ez egy kezeltethető dolog!


Vannak tartós betegségek is, amíg gyomorfekélyeket eredményeznek. Egyik rokonomnak pl. ilyen gyógyíthatatlan betegsége van, folyamatos gyógyszerezésre szorul, és így is vannak fájdalmak, ha olyat esik. Ez nem egy nátha, hogy addig ne menjen hozzá a gyerek.


Szerintem nem kellene róla tudnia, főleg, ha rosszindulatú az ex. A telefon mindig legyen kéznél, hogy tudj valakit hívni, ha a fájdalmaid miatt nem tudnál felkelni, stb.

2013. ápr. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
96%
Tudom, hogy nem nátha, de azért olyan gyomorfekély, amelyet semmilyen gyógyszerrel és diétával sem lehet semennyire karbantartani, az azért elég ritka lehet...
2013. ápr. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
97%

Nekem 11 éves korom óta van gyomorfekélyem, ez egy eléggé kezelhető betegség, remek fájdalomcsillapítókat lehet kapni és ha fáj (görcsöl) a gyomrom, akkor megfelelő ennivalókkal nagyon jól elmúlaszható a fájdalom (pl. krumplipüré, tejbedara, pépes ételek, keksz, stb.)...


Én két gyereket felneveltem, abszolút semmiben nem akadályozott a gyomorfekélyem idáig, mikor olyan időszak van (tavasz, ősz) akkor jobban odafigyelek a táplálkozásra, ezzel megelőzhetőek a tünetek...


Diétásan kell táplálkoznod, kerüld a fűszereket, nem szabad alkoholt és kávét inni, irritálja a gyomrot a szénsavas ital is...


Ha csak nem vagy kórházban fekvő beteg, akkor nyugodtan elhozhatod a gyereket, ez a betegség nem olyan, hogy elveszted az eszméleted egyik pillanatról a másikra!

2013. ápr. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsónak azért túlzásba se szabad esni.
2013. ápr. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Hála Istennek azért nem olyan vészes,legalábbis az orvos azt mondta pár hónap alatt kezelhető és gyógyítható,protonpumpa gátló gyógyszerrel amit most szedek!Viszont az pár hónap és a gyerek nagyon apás,nagyon ragaszkodik hozzám,nem túlzok az anyánál folyamatosan hisztizik és rosszalkodik,nálam meg olyan mint egy kezesbárány pedig semmi extrát nem csinálok csak foglalkozom vele!
2013. ápr. 26. 11:52
 10/27 anonim ***** válasza:

", de azért olyan gyomorfekély, amelyet semmilyen gyógyszerrel és diétával sem lehet semennyire karbantartani, az azért elég ritka lehet..."


Igen egy elég ritka genetikai betegségről van szó, de itt inkább csak azon volt a lényeg, hogy ilyen is van - sajnos nem tudhatjuk, mennyire mulandó. Egyébként a rokonomnak is van előírva diéta, gyógyszer is, mégis van, hogy előjönnek a fájdalmai. Ez van sajnos.

2013. ápr. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!