Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám pasija folyton a melleim...

Anyám pasija folyton a melleimet nézi. Szóljak anyámnak, vagy ne?

Figyelt kérdés
Ha el is mondánám, akkor se hinne nekem.Az a szőrnyű, hogy észre sem veszi!
2014. máj. 19. 00:23
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
81%
Szólj rá anyád előtt :D
2014. máj. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
64%

Igen, szólj rá pont anyud előtt, ha nem fogod ezt tenni, akkor is simán rád ronthat, ha senki nincs otthon, csak ti. Ez nagyon veszélyessé is tud válni, rengeteg bűneset volt már ebből, s a kéjenc vadparaszt megúszta ártatlanul.

Ha még nagyon fiatal vagy és nincs hova költözz, lassan kérj anyudtól egy kulcsot a saját szobádhoz, amelyet éjjelre és akár nappalra is bezárhatsz.

2014. máj. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
43%
Nem lehet, hogy csak beképzeled? Akár akaratlanul is, mert nem szimpatikus a pasi. ;)
2014. máj. 19. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim válasza:
83%

Üdv a klubban,nekem a fenekemet nézi,de ezért már rászóltam .Határozott vagyok a saját biztonságommal és közérzetemmel kapcsolatban,így hát nem hagyom magam,s így tisztázom vele hogy velem nem lehet mindent,annak ellenére hogy a felnőtt életkorom mellett még mindig a gyereket képviselem a házban.


Máskor pedig a tesómnak fütyült,amolyan elismerés képpen amikor kicsípte magát és elég csinos volt.Akkor nem tudtunk megszólalni,mindenki csak megpróbálta feldolgozni az esetet.


Ha nem vagy elég határozott ahhoz hogy rászólj,akkor szólj anyukádnak.Ez nem csak miattad hanem anyukád miatt is fontos,hiszen azért jó ha tisztázódik hogy milyen emberrel tölti a mindennapjait. Könyörgöm,ha a kislányát megnézi akkor más nőket is...


Az én esetemben már mindegy,anyukám idősebb,fél attól hogy egyedül marad így durvább dolgokért sem hajlandó elküldeni holmi tapintatlan parasztot.

Sajnos.

2014. máj. 19. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
84%
Szóljál, előtte, amikor nézi. Vagy esetleg próbáld felvenni mobiloddal, amikor pont így tesz. Tán arra lehet még a pasi is észre veszi magát!
2014. máj. 19. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
4%

Erről csak is anyud tehet, mert elhanyagolja.

Ha kielégítené a szex vágyait nevelőapádnak akkor a kolbász se ágaskodna.

2014. máj. 19. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
44%
bövebben ? korod pl ..
2014. máj. 19. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
16%

"Anyám pasija folyton a melleimet nézi."


Ha kipakolod az arcába, akkor mégis mit csináljon? Forduljon el, vagy takarjon le egy lepellel?

Öltözködj normálisan és nem lesznek ilyen problémáid!

2014. máj. 19. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
28%

Bírom,már egyből mindenki arra gondol hogy vén kéjenc,egy erőszakos megerőszakoló stb :)

Nem azért de a kirakat nézése az minden férfinál természetes ösztön,és általában ezt a nők is észreveszik,csak nem mindenki szól érte...

Most vagy azt csinálod hogy olyan cuccba fogsz öltözni ami nem kihívó vagy a karodat a cickóidon tartod természetesen elötte köhintesz egyet és mutatod hogy a szemeid fentebb vannak :) De szólhatsz is neki hogy légyszi ne...

2014. máj. 19. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
29%
Miért érzem azt, hogy te csak szeretnéd?
2014. máj. 19. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!