Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy anyámnak...

Miért van az hogy anyámnak egyik barátom se szimpatikus akivel járok?

Figyelt kérdés
Nem is ismeri de már nem tetszik neki és leszólja minden pasimat.Mert hogy nem milliárdos és nem izomagyú stb.mindenkiben a hibát keresi kezd elegem lenni.
2014. jan. 5. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
9%

Hát ha nekem lányom lenne, én is gazdag csávót akarnék neki.. Talán igaza van anyudnak és nem akarja h szaros 90-100 ezres fizetésért lakj egy fa szszopó panelban, ami ráadásul albérlet.


Keress egy gazdag csávót, igaza van.

2014. jan. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudod a pénz nem boldogít..és én nem kva vagyok akit csak a pénz érdekel.Hanem vannak érzéseim is. és ha szeretem?Akkor keressek mást mert nem felel meg anyámnak?pff dehogy!Nekem az kell aki szeret.
2014. jan. 5. 23:51
 3/7 anonim ***** válasza:
20%

Dehogynem boldogít. Én rohadtul, 100%-osan boldog lennék, ha lenne sok pénzem. Így viszont h nincs, az öngyilkosság határán vagyok.


Hidd el igaza van anyudnak. Sokra mész az érzéseiddel a boltban, meg útközben is, ha bkv-val kell menned autó helyett.

2014. jan. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csak jót akar neked, amit egy sajátos idióta formában közöl veled, avagy cseszeget. Ami persze nem helyes, hiszen nem a 17. században vagyunk, ahol a szülők engedélye kell minden kapcsolathoz. Ha sokáig vagytok együtt, biztos abbahagyja a cseszegetést.


Egy dologra azért kíváncsi volnék: azt írtad "minden pasimat". Miért, hány éves vagy és hány pasid volt eddig?

2014. jan. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Tesóóóóóóó... :-D

Nálunk is ez volt, soha senki nem volt jó neki. Se az akiket a testvérem vitt haza, se azok, akiket én. Mindenkiben csak a hibát látja, hogy miért nem megfelelő számomra. Egyszerűsítettem, senkit nem mutatok be neki, az életemnek erről a részéről teljesen kizárom és nem is vagyok egy szót sem beszélni róla.

2014. jan. 6. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Értem, nem azt mondom nem fontos a pénz, sőt.De akkor is..

nem annyira csóró.Amúgy sajnos mivel velük élek így elkerülhetetlen a találkozás.Szóval vagy elfogadják vagy lelépek ha tudok.Nem a kor számít eddig volt jópár barátom már nem vagyok tinédzser és mindegyikben anyám a hibákat kereste.Lehet nem tökéletes a pasim de nekem így tetszik.

Azért tényleg jobb lenne ha lenne egy lakásom akkor nem kellene találkozniuk a szüleimmel.:D

2014. jan. 6. 11:33
 7/7 A kérdező kommentje:
És mit mondjak anyának ha elkezdi megint kritizálni a barátomat?Nekem rosszul esik.:/
2014. jan. 6. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!