Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog ha egy 35 éves...

Normális dolog ha egy 35 éves pasinak aki élettársi kapcsolata van vannak nöi barátai akiknek természetesen van párja?

Figyelt kérdés
Mennyire fér ez bele a mostani világba és mennyire tolerálható dolog ez az élettársnötöl...hol a határ az úgymond féltékenységnél ami álitólag nem az jelenti a párom! de úgy érzem mégis csak egyfajta görcsös megnyilvánulás.
2014. máj. 19. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális dolog.
2014. máj. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem (nö vagyok) nem zavar, ha a partneremnek vannak nöi barátai is. Mivel ENGEM választott párjának, ezért értelmetlen dolog féltékenykedni. A féltékenység CSAK arra jó, hogy tönkretegyen egy meglévö kapcsolatot. Akivel együtt élek, abban 100%-ig megbizok, különben nincs értelme vele élni.
2014. máj. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel ne enged dolgozni, mert biztos van kolleganője, sőt az utcára se enged le, teli van nővel pfuj. (irónia)
2014. máj. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
enyémnek vannak féfri/fiú haverjai, barátai, de a legközelebb álló barátai mind lányok. van köztük, aki nekem is nagyonjó barátnőm (rajtam keresztül ismerkedtek meg), meg van olyan is, akit nem ismerek annyira. nem zavar, engem választott, mellettem fekszik le aludni. nincs értelme féltékenykedni.
2014. máj. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem zavarna, egy normàlis szintig. ha folyton egymàs nyakàban lognànak, azt nem toleràlnàm viszont.
2014. máj. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát mégis miért szakítaná meg valaki a barátaival a kapcsolatot azért, mert közben lett élettársa? A barátok a korábbi menyasszonyokat, élettársakat is ismerték.

A baráti kapcsolatok az én életemben hosszabbak, mint a barátaim szerelmi kapcsolatai.

2014. máj. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem normális, aberrált dolog, sürgősen szakíts vele.

Benne van az alapvető emberi jogok között meg az alkotmányban is, hogy minden párkapcsolatban élő férfinak mindennemű kapcsolatot meg kell szakítania a nőkkel. Ha bemegy a tescoba, akkor olyan sorba kell állnia, ahol férfi pénztáros van. Ugyanígy a nőknél, csak a párjának élhet és ha a benzinkúton akar vásárolni vmit, csakis akkor teheti meg, ha női pénztáros van.

Osztálytalálkozókra el sem mehetnek, mert ott ugye sok vele egyidős ellenkezőnemű ember is van.


OMG...de nagy az isten állatkertje

2014. máj. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!