Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legfontosabb dolog amit...

Mi a legfontosabb dolog amit egy edesanya adhat a gyermekenek? (nem targyi ertek termeszetesen)

Figyelt kérdés
2011. aug. 14. 19:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Anyatej + ölelés .)
2011. aug. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

szeretet, biztonság, jó nevelés, tulajdonképpen, hogy "elég jó anya" legyen:)

Én szeretném megtanítani majd a gyermekemnek, hogy mindig ember maradjon, hogy a belső értékek a legfontosabbak. Szeretném ha életemmel példát mutathatnék neki, ha bizalmasa lehetnék...szeretném felkészíteni őt a nagybetűs Életre...azt hiszem a mindezek nagyon fontosak

21-L

2011. aug. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Jófejség, partnerség, h lehessen benne bízni, h semmit ne féljünk elmondani neki
2011. aug. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Okos szeretetet,ami nem önző.Nagyon nehéz,de érdemes.
2011. aug. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Jaj, hagyjuk már ezt az anyatej dolgot. Szeretet, féltés, bizalom, megértés.
2011. aug. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%
szexuális felvilágosítás? :D
2011. aug. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
figyelem, szeretet (ami igazi)
2011. aug. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%

Sok-sok odafigyelés még akkor is, ha fáradt, frusztrált és nagyon nehezére esik. (Bevallom ezt leginkább mint kevés odafigyelést kapott gyermek mondom.)

Mindig hallgasd meg, még akkor is ha "fontosabb" dolgod is akadna.

Ezen kívül a lehető legtöbb kellemes közös élményt próbáld meg összehozni, később úgyis az élmények, nem pedig a tárgyak lesznek az emlékei.

Szerintem ezek a legfontosabbak és valóban nagyon nehéz megadni a fentieket egy gyereknek a mai világban...

2011. aug. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szeretet, megértés, törődés
2011. aug. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez életkortól is függ,hiszen minden életkorban másra van szüksége a gyereknek szerintem.Az én nagyobbik lányom nyolc éves és számára a közös játék a legfontosabb,a biztonság, a szeretet és a családi béke.Hosszútávon azonban a legfontosabb szerintem tisztességes emberré nevelni,úgy,hogy ne sérüljön közben,próbálni hagyni egészséges távolságból (nem túl féltve és nem is túl engedve) felfedezni és megtanulni az életet,hogy később boldoguljon.Ne érezze azt,hogy függ tőlünk és ne érezze azt sem,hogy nem számíthat ránk.Tehát egészséges érzeletű,nem idegbeteg emberré nevelni.Na ez nagyon nehéz feladat!
2011. aug. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!