Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családtagnak pendrive ajándékba?

Családtagnak pendrive ajándékba?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mit vegyek, már vettem bonbont, italt, de még kellene valami. Az illetőnek nincs hobbija, fogalmam nincs, mit lenne érdemes vennem, így mivel tudom, hogy elveszett az összes pendrive-ja, gondoltam veszek egyet vagy kettőt. Mit gondoltok róla, nem "gagyi" ajándék?
2014. máj. 20. 11:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

én is egyedit adnék... van már kártya formátumú, arra fotót tetetni


[link]


ilyenre gondoltam, tuti van ahol egyedibe is gyártják, de nem volt kedvem megkeresni, plusz úgy már hirdetés is volna:)

2014. máj. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen egyedi, vicces, érdekes formájúakkal vigyázz, mert sok helyre nem lehet bedugni, mert nem fér be, ha már más is be van dugva a közelében.

Szerintem teljesen jó a sima, nekem az számít inkább, hogy mekkora a kapacitása. "Érdekességnek" meg ott lesz mellette az ital meg a bonbon.

2014. máj. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó ötlet! Nekem az jutott eszembe, hogy ha pl. ilyen típust veszel: [link]

akkor gravíroztathatsz a fedelére valami szépet.

2014. máj. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Teljesen jó ajándék főleg ilyen esetben.

Ha közelebbi ismerős rakhatsz rá neki néhány közös képet amiről tudod, hogy nincs meg neki. Vagy esetleg összeállíthatsz neki egy albumot a kedvenc számaival.

2014. máj. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!