Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha a családom...

Mit lehet tenni, ha a családom nem figyel rám?

Figyelt kérdés
Huszonéves vagyok, kiskoromba még máshogy volt a helyzet, figyeltek rám, de egy pár éve minden megváltozott. A minimális embernek járó figyelmet sem kapom már meg. Nem kíváncsiak rá ha mondok valamit, ha kérdeznek nem várják meg a válaszom hanem rögtön belekezdenek másba, olyan mintha egyedül lennék mellettük. Próbáltam már velük erről beszélni, nincs eredménye.Depressziós vagyok, egy ideje pánikrohamom van. Mit tehetek ez ellen? Nagyon el vagyok keseredve.
2014. máj. 20. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálj meg kapcsolatokat kialakítani, barátokat, barátnőket szerezni. Ne a család legyen az egyetlen élettered, mert látod, az nem működik.
2014. máj. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Van párom akivel nagyon szeretjük egymást, barátaim akikre számíthatok, de a családommal se szeretnék így lenni ahogyan most. Én szeretem őket, szeretnék jó kapcsolatot velük, nagyon fontosak számomra.
2014. máj. 20. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!