Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális ha az új és...

Mennyire normális ha az új és a régi feleség együtt babázik, állandóan együtt van?

Figyelt kérdés

A régi nem volt a felesége a pasinak igazából, csak könnyebb volt így fogalmazni. Nagyon rövid kapcsolat volt, született egy gyerek. Eddig is barátkoztak, de most hogy 3-5 hónapja mindkét nõ szült, folyton egymásnál ülnek, a gyerekért együtt mennek oviba, stb. Sülve-fõve együtt vannak. Sokszor a pasi anyja is ott ül.

Ez mennyire normális/bizar?


2014. máj. 21. 10:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Inkább úgy fogalmaznék, nem általános. De nem lehet azt mondani rá, hogy nem normális. Egy a lényeg, ha nekik így jó, nincs ellenérzés egyikben sem, akkor semmi probléma nincs ezzel.
2014. máj. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Az egyik rész a Columbo-ból éppen egy ilyen szitut vázol fel, igaz, hogy a 70-es években játszódik (erőszakos média hiányában) és a közös férj milliárdos és el tudja látni mindkét feleséget kellőképpen, így lenyugtatva őket :)
2014. máj. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs harag köztük akkor normális viselkedés.

Én sem érzek haragot vagy bármilyen negatív érzést a volt férjem felesége iránt. Sőt, én vagyok a lányuk keresztanyja.

A fiam minden évben az egész nyarat velük tölti. Nálunk működik.

2014. máj. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%
mind két nő egyszerre van jelen a pasi életében és kommunában élnek-csak kifelé nem vállalják fel.
2014. máj. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azt nem hinném, hogy hármasról van szó. Nem ez a bizar nekem benne. A nõnek van férje
2014. máj. 21. 10:38
 6/11 anonim ***** válasza:
20%
Jóbarátokban nem így lett lezbi Ros felesége?
2014. máj. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
És ha ez azon a családon belül mindenkinek normális? Tehát a két nőnek és azok férjeinek is? Akkor hadd legyen már normális! Azért mert te nem tudnád ezt tenni, attól még más miért ne tegye? Jelzem, valószínűleg én sem tudnám, de ez nem jelenti azt, hogy nem fogadom el, van ilyen is.
2014. máj. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne normális? Miért lenne bizarr?

A gyerekek egyébként féltestvérek?


A húgom volt párja és a vőlegénye remekül elvannak, el szoktak menni edzeni együtt, a húgom akár kettesben is elmehet a volt párjával moziba. Nem látok semmi kivetnivalót ebben.

2014. máj. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A két baba természetesen nem féltestvér. A nagyobbik gyerek féltestvére mind a kettõnek.
2014. máj. 21. 10:50
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális és semmi bizar nincs benne. Minden normális, ami minden résztvevő fél megelégedettségére szolgál.
2014. máj. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!