Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tiltott a chat-elés, ha az...

Tiltott a chat-elés, ha az ember kapcsolatban van/házas?

Figyelt kérdés

Tegnap felmentem egy csevegőoldalra, és a közös chat-ben beszélgettem. A kedvesem ezen kiakadt, mert hogy ne ismerkedjek. Itt ült mellettem, ha ismerkedni szeretnék, nem előtte csinálnám. Látta miket írok, és miket írnak nekem. Semmi kivetni valót nem talált benne, mégsem tetszett neki. Persze, hasonló esetben engem is zavarna, de ha elolvashatnám amit ír, nem féltékenykednék.

Zavar, hogy nem bízik bennem. Azért mert együtt vagyunk, már sok minden "meg van tiltva"?!


2009. dec. 30. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Le kell ülni és meg kell beszélni. Nálunk ez egyértelműen tabu, de nem minden kapcsolatban van ez így. Engem nagyon zavarna ha a párom chatelne és őt is viszont, így nem csináljuk. De ismerek olyan párokat is, ahol ez működik és nincs belőle féltékenység. A lényeg az, hogy ne legyenek a pároddal szemben olyan elvárásaid, amiket te magad sem tudsz teljesíteni. Üljetek le és beszéljétek meg, hogy a kedvesednek mi ezzel a problémája, miért zavarja. Próbáld meggyőzni, de ha nem sikerül akkor célszerű felhagynod a chateléssel mert állandó konfliktusforrás lesz a kapcsolatban és hát hülyeségen veszekedni nem érdemes.
2009. dec. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igazából nem is mondható "állandónak", mert lassan egy éve nem voltam ilyen oldalon. Tegnap valahogy eszembe jutott, és felléptem. Megmutattam neki, hogy 2004-ben regiztem arra az oldalra, mikor léptem be utoljára (2009 jan.ban, akkor még nem ismertük egymást). Tehát ez egyszeri alkalom volt.

Próbáltam vele megbeszélni, most duzzog.

2009. dec. 30. 15:15
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

A kapcsolatok töbsége e miatt ér véget!!

Ne csetelj van párod ha unatkozol kényeztesd és ne csetelj!Jobban is jársz ot sok a hazug ember!Sok sikert!

Nállunk is ez a baj a pasim csetelt

2009. dec. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Elég sokszor van, hogy ő tévézik, engem ideküld a géphez, hogy most meccs van, addig csináljak amit szeretnék, foglaljam el magam.

Ilyenkor játszok, msn-ezek, olvasgatok stb. Tegnap épp chat volt.

2009. dec. 30. 15:28
 5/10 A kérdező kommentje:
Olyan emberrel beszéltem, akit ismerek évek óta, de találkozni nincs lehetőségünk, és néha jó vele kicsit beszélgetni.
2009. dec. 30. 15:28
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Ja értem,szóval ha kellesz neki leakaszt a szögről ha meg nem akkor kussolj valahol a sarokba???

Vedd meg neki ujévi ajándékba Csernus doki Férfi c. könyvét .

Ő többek között az ilyen "férfiakról" ír.

(sza.ok a lepontontozásra !!!)

2009. dec. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Úgysem olvasná el. De azért én lehet megveszem magamnak. :)
2009. dec. 30. 15:47
 8/10 anonim ***** válasza:
25%
b@ssza meg!! Mi lenne veletek, ha nem lenne számítógép??
2009. dec. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor valszeg nem irkálnának ide:D
2009. dec. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:D Elmennénk vadászni. :P
2009. dec. 31. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!