Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha valaki beszélgetés közben...

Ha valaki beszélgetés közben sok xD-t ír egy ismeretlen embernek, (legyen az msn, vagy akár ilyen chat) akkor a másik ember nem nézi egyre hüly*bnek az xD-zőt?

Figyelt kérdés
2010. márc. 13. 20:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
remélem nem mer én mindig sokat irok xDD mongyuk ha vki hülyének néz nemjár messze az igazságtol:D:D
2010. márc. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

De.

Agyiszinten olvastam valamelyik nap egy fenyegető levelet, minden második szó után ott volt két-két ikszdé. Marhára komolyan lehet venni az olyat, hogy "kiirtom a családod XDXD vagyok ám a fő maffia XDXD" (attól függetlenül, hogy ő maga nem maffia, esetleg maffiózó, bár az xd-kből ítélve az sem).

2010. márc. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Nem :D Legalább is én nem. Én már csak megszokásból xD-zek. Már amikor szoktam. :P Ez a divat.Teljesen normális.
2010. márc. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én hülyének nézem. És be is fejezem a beszélgetést. 20 éves vagyok, nekem már nem hiányzik ez az agyatlan baromság.


Utolsó: ez a divat? Ha az lenne a divat, hogy kútba ugorj gondolom elsők között vetnéd bele magad mert egy agyatlan birka vagy.

2010. márc. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

Nem ugornék bele a kútba, és az ablakon se ugornék ki. Van eszem. De ha ez nem divat akkor mi? :P Minek nevezed?

Ha nem tetszik akkor nem tetszik.

Manapság ez már természetesnek tűnik. Erről ennyit.

2010. márc. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, hogy nem divat, szerintem is az. És a sok buta ember követi is...
2010. márc. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

divat :))))


egy normalis es inteligens ember csak nehany xd vagy mas jelet rak,a gyerekek viszont nagyon de nagyon sokat,no meg az iras..

pl:kepzeldd :X en mar xy ota feltettem h szulinapomra pierszet kerek feloldalt az orromba ...:X:Xes kepzeldd el h xy is azt akar most.. mna en mejek ciaa*:


kiba szottul gyerekes es utalom az ilyesmit,meg szinessel irni zold,kek,piros egybe vegyitve

2010. márc. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
nekem majdnem minden mondatom végén van :D de csak akkor ha tényleg vidám vagyok amikor írom. Ezzel érzékeltetem. XD-t csak akkor írok ha vicces is. :P-t meg a megfelelő helyeken. :)-t meg ha segítek valakinek. :( ha szomorú vagyok. :'( ha nagyon szomorú vagyok. és :@-t ha ideges. Más jeleket nem használok.
2010. márc. 14. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

ja e még a :S-t ha valami olyan van ami gázos. Pl. barátnőm terhes :S (csak akkor :S ha nem kívánt, egyébként :) )

ja és még a :O-t ha meglepődést akarok mutatni.


az eredeti kérdésre visszatérve. Minden mondat végén XD idegesítő lehet bizony. (előző voltam)

2010. márc. 14. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha terhes a barátnőd, azt msn-en beszélitek meg? XDXDXD


Amúgy az XD-nél már csak a LOL a rosszabb...

2010. márc. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!