Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnöm ki akarja készíteni...

A barátnöm ki akarja készíteni a férjét, és a férje szeretöjét?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnöm elmesélte, hogy tudja hogy évek óta csalja a férje, és ugyanazzal a növel. Tudja, de nem mondja meg a férjének hogy tudja. Azt mondta ki fogja készíteni mindkettöt. Ha látja hogy a férje készülödik valahova, akkor szándékosan kitalál valami hirtelen jött ötletet, hogy menjenek el pl vásárolni vagy hogy vigye magával a gyereket is. (3 gyerek van) Így akarja megakadályozni hogy találkozzon a másik növel. Mesélte hogy volt hogy a fiával hivatatta fel a férjét, hogy megtudja hol van. Szexuális életük régóta nincs, a barátnöm akarná, de a férje nem.

Azt mondta elintézi mindkettöt, azt akarja elérni hogy hagyja el a férje a másik nöt. Azt meg tudja hogy a férje sosem fogja bevallani neki hogy évek óta van valakije, mert akkor válás miatt nem lehetne más mint hétvégi apuka. Aljas amit a férje tesz vele, de a barátnöm is aljas szerintem. Gyakran olyan érzésem van hogy nem is szereti a férjét, de vmiért ki akarja csinálni. Mondtam neki hogy ennek nem lesz jó vége, de kezelhetetlen. Néha ijesztö amiket mond, mert mintha élvezné azt hogy szivatja a férjét. Megbeszélni nem akarja vele, azt mondta tudja hogy a gyerekek miatt úgyis hazudna hogy nincs senkije.

Mi lesz ennek a vége?


2014. máj. 27. 16:43
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
56%
Nem normalis se a no, se a ferfi. Remelem jo sokaig egyutt maradnak!
2014. máj. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Egyiket sem mentegetem mert szerintem mindketten aljasak a másikkal.
2014. máj. 27. 16:48
 3/47 anonim ***** válasza:
95%
Ha évek óta tudnád, hogy csalnak, te sem biztos, hogy szeretnéd a férjed. Az az aljas, hogy egymás szemébe hazudnak. Az viszont inkább elkeseredett próbálkozás, amit a barátnőd csinál. Ő le akar feküdni a férjével, aki vele viszont nem. Valószínűleg ő még érez iránta valamit. Valahol sajnálom a barátnőd, mert tehetetlenségében kínlódik, de én a helyébe kidobnám a férjét.
2014. máj. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
Egyik sem fogja kidobni a másikat, a gyerekekre hivatkozva. De egyszer a barátnöm mérgében azt mondta nekem ha annyira kell a másiknak akkor vigye, mossa más a xaros gatyáit. Na ezen összevesztem vele, hogy neked a férjed ennyit jelent, egy xaros gatyát? Kérdeztem szereted te? Hallgatott majd azt mondta: ö az enyém, én szültem neki 3 gyereket én vagyok a gyerekei anyja.
2014. máj. 27. 16:55
 5/47 anonim ***** válasza:
94%

Nem értem. Miért kellene a feleségnek tiszteletben tartania, hogy a kedves férje mikor menne a szeretőjéhez?


Én is inkább válnék, mint hogy így éljünk, de nem tartom azonos mértékűnek a két "aljasságot". Csak az a baj, hogy a barátnőd így magát teszi tönkre.

2014. máj. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
92%
Mindenki úgy szenved ahogy tud. Én nem ítélem el, csak ne vonja be a harcba a gyerekeket. csinálja ugyanolyan titokban a harcát, mint a férj és a szerető a dolgát.
2014. máj. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
Az tény hogy a barátnöm elvárja hogy ajnározva legyen a gyerekek miatt meg azért mert visszament dolgozni és ö mekkora áldozatot hoz. Na mindegy, szval neki is vannak hibái, mint mindenkinek.
2014. máj. 27. 16:58
 8/47 A kérdező kommentje:
Azért sajnálom szegényt mert érzi hogy a férje szerelmes a másik nöbe (évek óta uabba) és nem csak futó kaland. De azt is tudja hogy szereti a gyerekeit is és szerinte a gyerekek miatt szereti öt is.
2014. máj. 27. 17:01
 9/47 anonim ***** válasza:
78%
Hallod, kérdező, ha így beszélsz a barátnőidről (főleg a legjobbról), őszintén örülök, hogy nem tartozom közéjük.
2014. máj. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
87%
Ha a barátnõd ennyire biztos,akkor leplezze le a férjét, hogy ne tudja letagadni!
2014. máj. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!