Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan nőről...

Mit gondoltok egy olyan nőről aki hazaviszi a tizenéves gyerekéhez a szeretőjét?

Figyelt kérdés
ismerek egy olyan nőt aki ezt csinálja amíg a gyereke a másik szobába alszik ő addig a szeretőjével hempereg...ti mit gondoltok egy ilyen nőről?

2013. máj. 9. 23:32
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
6%
Egy biztos,hogy semmiképp sem erkölcsös.Tulajdonképpen enyhén gusztustalan.De mentségére váljon a nőnek,hogy legalább hazamegy a gyerekéhez!
2013. máj. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
84%
Hát hol hemperegjen? Menjen szállodába? Mondjuk ha mindig mást visz, az kínos.
2013. máj. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Szeretője - tehát a férje mellett tart valakit??? Nekem az a szerető...


Ha pedig nincs férje és ugyanazzal a férfival van egy ideje, akkor párkapcsolata van és nem szeretője, azt meg miért ne vihetné haza? Bujkáljanak a bokorban?

2013. máj. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
14%
Megvetem azt az embert aki a gyereke életéből átjáróházat csinál a saját élvezete miatt.
2013. máj. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
92%
Mert??? Mi ezzel a baj, hogy hazaviszi a nő az aktuális barátját? A gyerek alszik a másik szobában, nem értem mi a gondod? Amúgy meg hol szexeljenek a kapu aljban, vagy a híd alatt?
2013. máj. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
77%

Volt régen egy barátnőm még, akinek volt pár pasija. (elvált volt)

Nem is lett volna gond azzal, hogy hazavisz ezt-azt szexelni, ez az ő dolga, de már szánalmas módon csinálta.

Volt, hogy a barátnőmmel este sokáig kint ültünk a parkban, mert nem mehetett haza, mert az anyja hempergett a pasival, és mondta a lányának, hogy ha nem muszáj, akkor ne menjen már egy pá óráig haza. Volt olyan is, hogy ott voltunk, kint voltunk a konyhán, a szobából meg jöttek a nagy nyögések.

Akkor voltunk mi olyan 14 év körül. Az ilyet akkor is gáznak tartottam, most is. De ha normálisan csinálja, nem a gyerek előtt akkor nem gáz.

2013. máj. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
59%

bocsi elírtam az első mondatot

A barátnőm anyja csinálta ezt.

2013. máj. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
44%
Ha a gyerek előtt dugdossa a férfit és csak este hordja ha az szerintem is szánalmas.
2013. máj. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
87%

6: Elmagyarázom mi ezzel a gond, miért baj, ha a r.banc anyukához egy szerető jár fel.


Én elváltam, mert a volt férjem jobbra-balra d.gott akit csak tudott. Amikor kitettem, akkor még ő volt felháborodva, de költözött a barátnőhöz, akit szintén csalt, na meg nekem is udvarolgatni kezdett, csak nem voltam vevő rá. A gyereket amúgy let.jta.

Amikor végre lett egy komoly kapcsolatom, akkor - nekem szabadidő híján - az illető többször feljött hozzánk enni, a gyerekkel játszani, aki imádta, ha már a saját apja nem foglalkozik vele eleget. Aztán ugyebár a gyerkőc ment ágyba, tudta, hogy időnként nálunk alszik a barátom, de ő speciel örült minden alkalommal, ha nálunk volt. Erre a volt férj reakciója mi? Rossz példát mutatok a gyereknek, az illető csak egy szerető... Egyszerű féltékenység, hogy a gyereke egy nemtörődöm apának mást szeret, várja a találkozást mással aki meghallgatja, megnézi a rajzát és minő horror!!! elmagyarázza a matekot is!. És a legrosszabb az, hogy ez az illető a volt nejt még meg is d.gja. Hát ez a nagy baj kérem szépen...

2013. máj. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt Nő!egészségére!miért kell mindenért megszólni a másikat.az ő magánügye.szerintem mindenki a saját dolgával foglalkozzon.
2013. máj. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!