Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondjam el anyának hogy...

Mondjam el anyának hogy barátom van? (lent)

Figyelt kérdés
Ő idősebb(16/L,24/F),sokáig nem tudtuk mi legyen a korkülönbség miatt,főként ő,de szeretjük egymást.Anya már rákérdezett egyszer hogy együtt vagyunk-e,és azt mondta akkor hogy őt nem zavarja,csak mondjam el,nem kell letagadni,de akkor még nem voltunk együtt,csak nagyon jóban.Várjak,hátha újra rákérdez,vagy magamtól mondjam el és ha igen,hogyan? Legalábbis szerintem fura úgy hogy mondjuk csöndben ülünk/másról beszélünk és beközlöm hogy már együtt vagyok XY-val.

2014. máj. 27. 21:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Menj oda hozzá, és mondd azt, hogy szeretnél beszélni vele valamiről, be szeretnél vallani valamit..... aztán elmondhatod, hogy együtt vagytok.
2014. máj. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mond el magadtól, ha anyukád mondta, hogy őt nem zavarja, akkor szerintem elvárja tőled az őszinteséget, és ebben az esetben sokkal rosszabbul fog neki esni az, ha titkolod a barátod, mint az hogy nagy köztetek a körkülönbség.
2014. máj. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Oké,köszi a válaszokat,akkor elmondom honlap.:)
2014. máj. 27. 21:36
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Anya, képzeld, úgy alakult, hogy Józsival már nem csak barátok vagyunk! ;)
2014. máj. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
1%
Miért érzed azt, hogy ezt el kell mondanod anyádnak ? Úgy gondolod, hogy ez anyádra tartozik ? Ugyanis, ha belementél egy testi kapcsolatba, akkor talán meggondoltan tetted, nem ? Ha meggondoltan tetted, akkor meg miért tartozna ez anyádra ?
2014. máj. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
1: nem tudom miért "bevallani" kellene. A korkülönbség durva, de ez nem bűn, amit be lehetne vallani. El lehet mondani.
2014. máj. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Mond el, mert ha ő kérdez rá, akkor úgy furcsán jön ki, hogy mióta, mért nem mondtad hamarabb stb. Főleg ha már mondta hogy ő nem bánja.
2014. máj. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Gyémántlány ***** válasza:
64%

Anyukád már említette neked, hogy őt ez a kapcsolat nem zavarná. Innentől kezdve nincs mitől tartanod :)

Csak csempészd bele az egyik beszélgetésetekbe, nem olyan nagyon durva bejelentés, hogy hatalmas feneket kelljen keríteni neki.

2014. máj. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy szeretnél vele beszélni. Aztán amikor leültök beszélgetni: "Emlékszel, a múltkor mondtad, hogy nem zavarna, ha XY-nal együtt lennék? Úgy alakult, hogy már nem csak barátok vagyunk, és szerettem volna, ha te is tudsz róla."
2014. máj. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sokáig úgy sem fog tartani, mert ez rengeteg korkülönbség,és mert az életben teljesen máshol vagytok,te még csak egy gimis lány vagy Ő meg egy felnőtt férfi.Szerintem mond el anyukádnak,hogy anya képzeld van barátom xy.
2014. máj. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!