Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyum nem enged a barátommal...

Anyum nem enged a barátommal nyaralni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már több, mint egy éve zökkenőmentesen együtt vagyunk a párommal. Idén el szeretnénk menni nyaralni, de anyám nem engedi.

Tudom, hogy még fiatal vagyok és félt, de azt mondta, ha valamelyik barátnőmmel mennék, elengedne. Nem értem, hogy a barátommal miért nem tud... Hogyan vehetném rá?


16/L



2014. máj. 29. 20:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Ne haragudj, de én sem engedném a 16 éves lányomat a barátjával nyaralni.
2014. máj. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Megértem anyukádat, fiatal vagy még ahhoz, hogy kettesben nyaralni menj a barátoddal.
2014. máj. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
56%

Esetleg menjetek többen együtt nyaralni, barátokkal, barátnőkkel. Ha összehoztok egy jó társaságot, és ismerik a szülők is őket, akkor talán szívesebben elengednének téged így.

Egyébként nem értem a szüleidet. Biztosan ismerik a barátodat ha már több mint egy éve együtt vagytok. Ennyire megbízhatatlannak tartják? Eleve akkor el kellett volna tiltaniuk tőle, ha ez a helyzet.

Egy barátnővel nyaralni menni 16 évesen sokkal veszélyesebb.

2014. máj. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
27%

Hülyeség az egész. Mégis mit nem tudtok a barátoddal tenni, amit nyaraláson igen?

Bírom az ilyen hatalmaskodó szülőket, meg rosszindulatú kommentelőket, ha én boldogtalan vagyok, legyen az más is.

Nem tudom, hogy tudnád rávenni, mindenesetre nincs igaza.

2014. máj. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
Azért, egy nyaralás alatt adódhatnak váratlan helyzetek, illetve, a fiatalok annyira a veszélyt sem érzékelik, ki tudja, mibe kevernék magukat. Még kiskorú, persze, hogy féltik a szülei. Nem hiszem, hogy irigységből ne engedné el az anyukája...
2014. máj. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
57%
Hány éves a barátod? Hova mennétek?
2014. máj. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
23%
Ha elolvassátok a kérdést, a barátnőjével elengedné, a barátjával nem? Na ezt én se értem, hogy ott mi történhetne ami itt nem.
2014. máj. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%

Talán mert ismeri a barátját, hogy mennyire könnyelmű, felelőtlen, stb.


Én mondjuk barátnővel sem engedném el. Két tini hajmeresztő dolgokra képes, főleg nyaralás alatt, és váratlan helyzetek is adódhatnak.

2014. máj. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
76%

Mit tegyél?

Törődj bele.

2014. máj. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
61%
Ha ez a helyzet, akkor ne menjetek nyaralni. Biztos oka van a szüleidnek, hogy nem engedik. Nekem szerencsém volt, saját nyaralónk van, és ott töltöttem pár hetet nyaranta a barátommal. Idegen helyre én se szívesen engedném el a leendő gyermekem. Még az jó ötlet amit már írt valaki, hogy szedjetek össze nagyobb társaságot.
2014. máj. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!