Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki volt már ilyen helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki volt már ilyen helyzetben? A barátommal jelenleg 2,5 évesek vagyunk! Nyáron leszünk 2 év 9 hónaposak, és szeretnénk elmenni ketten (pár napra) nyaralni! De a helyzet az, hogy.

Figyelt kérdés

A barátommal még nem feküdtünk le, illetve még nem történt semmi közöttünk! Tehát a kérdés az lenne,hogy Szerintetek mit mondjunk a szüleimnek,hogy elengedjenek? ( még nem aludtunk együtt sem... ) Nagyon tanácstalan vagyok!


Megkérlek Titeket,hogy csak ÉRTELMES válaszokat adjatok! Nekem ez nagyon fontos lenne! Előre is KÖSZÖNÖM SZÉPEN!


17L



2013. ápr. 23. 20:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%
2.5 évesek vagytok? Elég fiatalak vagytok még, legalább el kéne érni a 16 éves kort
2013. ápr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Igen nekem is ez jutott eszembe mint az elsőnek :)
2013. ápr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
23%

Apa és anya, már nem vagyok kislány, ha szerettek, engedjetek el. Úgy is mindig tudtok rólunk mindent. Már nem vagyok kislány, nekem kell kitapasztalnom a dolgokat.

Hazudozást meg nem vártok tőlem, kérlek.

2013. ápr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Az első 2 válaszolónak! Köszönöm az ÉRTELMES választ :)

A 3.-nak pedig KÖSZÖNÖM!


Várom még a válaszokat!

2013. ápr. 23. 20:49
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem azzal éred el a legnagyobb sikert ha közösen(!!!) leültök mindkettőtök szüleivel beszélni. Gondolom a nyaralás alatt már szeretnétek együtt lenni úgyis... Ezt is mondjátok el nekik, és szépen az is hogy tisztában vagytok a védekezés szabályaival (mert ugye tisztában vagytok már velük ennyi idős fejjel, igaz???) és hogy nem kell félni, vigyáztok meg minden de már szeretnétek. Esetleg anyukáddal menj el egy nőgyógy.vizsgálatra még előtte hogy minden rendben van-e. első körben szerintem majd óvszerrel próbáljátok, bár ha a szüleid nyitottak akkor akár kezdhettek tablettával is... ez már részletkérdés
2013. ápr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Azt, hogy már vettél óvszert.

Nem viccelek, de mindketten tudjuk, hogy meg fog történni. Ez ellen a szülők nem tehetnek semmit.

2013. ápr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

2 és fél éve együtt vagytok és még nem volt szex????

A szüleid kedvelik a srácot? Volt már olyan,hogy megkérdezted,hogy ott aludhat e és nem-et mondtak vagy még soha nem is kérdezted?

2013. ápr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Igen,természetesen tisztában vagyunk a dolgokkal! :) Köszönöm a válaszodat!


Igen 2,5éve vagyunk együtt és nem volt szex!Igen kedvelik,nagyon jó a kapcsolatuk vele!Megengedik,hogy nálunk aludjon,de még soha sem aludtunk együtt! :)

2013. ápr. 23. 20:54
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez a szüleiden is múlik, végre van aki nem azzal dicsekszik, hogy már lefeküdt és semmiről nincs fogalma és nem kapkod!!

Szerintem beszélj velük külön. Nem tudom melyik az engedékenyebb, azzal kéne előbb. Nézd annyi eszük van, hogy a szex az nem este és lefekvéskor van, lehet azt napközben is, szóval nem ennek a függvénye. Ha jó kedvük van akkor kellene velük beszélni, ne is akkor mikor szar.

Egyenes, tömören és röviden kérdezd meg: elengednek-e pár napra együtt? Ne ragozd túl, nincs értelme. N

2013. ápr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nagyon Köszönöm a válaszodat! Csak félek... bár nem tudom mitől,hiszen nagyon jó a kapcsolatom a szüleimmel és mindent megbeszélünk!
2013. ápr. 23. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!