Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ezt túlélni? L/20

Hogyan lehet ezt túlélni? L/20

Figyelt kérdés
2 év járás után szakitottunk a barátommal, mert elegem lett, hogy alig találkoztunk miközben egy faluban lakunk, nem törődött velem egyáltalán. 1 hete lett vége erre ma mondta egy haverom, hogy ma egy másik csajjal látta és ittak. Hogy lehet ezt kibirni? Megszakad a szívem. Pedig tudom, hogy jól döntöttem, de mégis fáj mert még szeretem.

2014. máj. 30. 18:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
50%
Ha arra számítottál, hogy kútba ugrik miattad, akkor ezt benézted!
2014. máj. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
14%

Hú kérdező, micsoda szókincs és műveltség, amit magadénak tudhatsz!

Na látod, ezért léptek rajtad túl oly hamar és könnyen!

2014. máj. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Kapok normális választ is?
2014. máj. 30. 19:07
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem én kezdtem.. miért kell egyből beszólni?
2014. máj. 30. 19:10
 5/22 anonim ***** válasza:
61%
Mégis mit mondjuk , mire számítasz? Dolgozd fel, lépj túl rajta, ennyi, nincs mit cifrázni ezen. Sajnálni itt senki sem fog, hidd el nekem!
2014. máj. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%

hagyjátok már lógva. Normális kérdést tett fel,bezzeg a miért ilyen meg olyan minden lány,anyós stb.-re nem ilyeneket írtok.

Most nagyon fáj ez természetes, hisz azt hitted ennél jobban szeretett téged,de lásd be neki és neked mások az igényeitek és egy hozzád jobban illő férfit kéne keresned lehetőleg falun kívül.

2014. máj. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
57%
Ne haragudj, hogy is mondják? H... kérdés, h.... válasz!
2014. máj. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem is kell, hogy sajnáljanak, csak valami értelmes választ vártam. De mindegy nem is érdekel
2014. máj. 30. 19:12
 9/22 anonim ***** válasza:
46%
Minden válasz van olyan értelmes, mint TE!!!
2014. máj. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 berti12 válasza:
76%
elsőre mindig nehéz, én is amikor szakitottam a barátnőmmel nagyon szarul voltam több mint egy hétig allandoan rajta gondolkodtam meg köztünk történteken...de igy már egy fél év elteltével egyátalan nem szeretem már...az is veled igy lesz majd az idővel elmulik az is :)
2014. máj. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!